9. Süd Ost Cup Training ZeltwegSzo 2021.05.15. 20:37
Részidõs eredmények - Versenynap 1készítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
Bahn A (40)2,5 km 10 m15 ep
HelyNévIdõ
1(38)2(34)3(85)4(36)5(35)6(43)7(37)8(33)9(84)
10(32)11(83)12(31)13(39)14(81)15(82)Cél
 
1Holper Leo13:191:01+0:03(6)2:08+0:08(5)2:39+0:07(3)4:22+0:07(4)5:14+0:07(3)5:54+0:07(3)6:32+0:10(3)7:57+0:11(3)9:42+0:11(2)
OC Fürstenfeld1:01+0:03(6)1:07+0:05(6)0:310:00(1)1:43+0:51(5)0:52+0:01(3)0:400:00(1)0:38+0:03(4)1:25+0:01(2)1:45+0:18(5)
10:30+0:04(3)11:01+0:03(3)11:22+0:03(3)12:07+0:02(2)12:390:00(1)13:070:00(1)13:190:00(1)
0:48+0:05(5)0:310:00(1)0:210:00(1)0:45+0:01(2)0:32+0:01(2)0:280:00(1)0:120:00(1)
 
2Gremmel Helmut13:290:59+0:01(2)2:04+0:04(2)2:38+0:06(2)4:18+0:03(3)5:09+0:02(2)5:50+0:03(2)6:27+0:05(2)7:53+0:07(2)9:42+0:11(2)
HSV Pinkafeld0:59+0:01(2)1:05+0:03(3)0:34+0:03(6)1:40+0:48(3)0:510:00(1)0:41+0:01(3)0:37+0:02(3)1:26+0:02(3)1:49+0:22(9)
10:260:00(1)10:580:00(1)11:190:00(1)12:08+0:03(3)12:42+0:03(2)13:14+0:07(2)13:29+0:10(2)
0:44+0:01(2)0:32+0:01(4)0:210:00(1)0:49+0:05(7)0:34+0:03(3)0:32+0:04(2)0:15+0:02(7)
 
3Novak Lukas13:321:01+0:03(6)2:07+0:07(4)2:40+0:08(4)4:22+0:07(4)5:15+0:08(4)5:59+0:12(4)6:35+0:13(4)8:02+0:16(4)9:46+0:15(4)
Leibnitzer AC OLG1:01+0:03(6)1:06+0:04(4)0:33+0:02(3)1:42+0:50(4)0:53+0:02(5)0:44+0:04(7)0:36+0:01(2)1:27+0:03(4)1:44+0:17(4)
10:29+0:03(2)11:00+0:02(2)11:21+0:02(2)12:050:00(1)12:43+0:04(3)13:17+0:10(3)13:32+0:13(3)
0:430:00(1)0:310:00(1)0:210:00(1)0:440:00(1)0:38+0:07(8)0:34+0:06(7)0:15+0:02(9)
 
4Patscheider Lukas13:370:580:00(1)2:000:00(1)2:320:00(1)4:16+0:01(2)5:070:00(1)5:470:00(1)6:220:00(1)7:460:00(1)9:310:00(1)
OLC Graz0:580:00(1)1:020:00(1)0:32+0:01(2)1:44+0:52(6)0:510:00(1)0:400:00(1)0:350:00(1)1:240:00(1)1:45+0:18(5)
10:35+0:09(4)11:06+0:08(4)11:27+0:08(4)12:12+0:07(4)12:48+0:09(4)13:22+0:15(4)13:37+0:18(4)
1:04+0:21(26)0:310:00(1)0:210:00(1)0:45+0:01(2)0:36+0:05(4)0:34+0:06(7)0:15+0:02(13)
 
5Tobler Simon14:091:03+0:05(10)2:09+0:09(7)2:42+0:10(6)4:31+0:16(7)5:24+0:17(7)6:07+0:20(6)6:46+0:24(6)8:14+0:28(5)10:03+0:32(5)
HSV Pinkafeld1:03+0:05(10)1:06+0:04(4)0:33+0:02(3)1:49+0:57(8)0:53+0:02(5)0:43+0:03(4)0:39+0:04(6)1:28+0:04(5)1:49+0:22(9)
10:49+0:23(5)11:22+0:24(5)11:50+0:31(5)12:38+0:33(5)13:19+0:40(5)13:54+0:47(5)14:09+0:50(5)
0:46+0:03(4)0:33+0:02(5)0:28+0:07(20)0:48+0:04(6)0:41+0:10(10)0:35+0:07(9)0:15+0:02(12)
 
6Schachner Sandro14:141:03+0:05(10)2:22+0:22(16)2:58+0:26(15)4:48+0:33(11)5:42+0:35(10)6:26+0:39(10)7:05+0:43(10)8:36+0:50(8)10:24+0:53(8)
SU Schöckl Orienteering1:03+0:05(10)1:19+0:17(21)0:36+0:05(10)1:50+0:58(9)0:54+0:03(9)0:44+0:04(7)0:39+0:04(6)1:31+0:07(7)1:48+0:21(7)
11:12+0:46(7)11:45+0:47(6)12:06+0:47(6)12:57+0:52(6)13:28+0:49(6)14:00+0:53(6)14:14+0:55(6)
0:48+0:05(5)0:33+0:02(5)0:210:00(1)0:51+0:07(12)0:310:00(1)0:32+0:04(2)0:14+0:01(4)
 
7Poirson Marius14:401:02+0:04(8)2:06+0:06(3)2:40+0:08(4)4:26+0:11(6)5:19+0:12(5)6:02+0:15(5)6:42+0:20(5)8:44+0:58(10)10:40+1:09(10)
WAT-OL1:02+0:04(8)1:04+0:02(2)0:34+0:03(6)1:46+0:54(7)0:53+0:02(5)0:43+0:03(4)0:40+0:05(8)2:02+0:38(29)1:56+0:29(14)
11:29+1:03(10)12:02+1:04(9)12:25+1:06(9)13:14+1:09(8)13:53+1:14(7)14:26+1:19(7)14:40+1:21(7)
0:49+0:06(8)0:33+0:02(5)0:23+0:02(8)0:49+0:05(7)0:39+0:08(9)0:33+0:05(5)0:14+0:01(6)
 
8Wendner Christoph14:441:06+0:08(13)2:14+0:14(11)2:48+0:16(11)5:09+0:54(14)6:02+0:55(13)6:46+0:59(12)7:28+1:06(13)8:56+1:10(12)10:44+1:13(11)
SU Schöckl Orienteering1:06+0:08(13)1:08+0:06(7)0:34+0:03(6)2:21+1:29(24)0:53+0:02(5)0:44+0:04(7)0:42+0:07(15)1:28+0:04(5)1:48+0:21(7)
11:32+1:06(11)12:06+1:08(11)12:28+1:09(11)13:14+1:09(8)13:57+1:18(9)14:30+1:23(9)14:44+1:25(8)
0:48+0:05(5)0:34+0:03(10)0:22+0:01(6)0:46+0:02(4)0:43+0:12(14)0:33+0:05(5)0:14+0:01(5)
 
8Rapotz David14:441:00+0:02(3)2:09+0:09(7)2:42+0:10(6)4:34+0:19(8)5:31+0:24(8)6:16+0:29(8)6:57+0:35(8)8:32+0:46(7)10:32+1:01(9)
Naturfreunde Villach - Oriente1:00+0:02(3)1:09+0:07(9)0:33+0:02(3)1:52+1:00(10)0:57+0:06(11)0:45+0:05(11)0:41+0:06(11)1:35+0:11(12)2:00+0:33(15)
11:21+0:55(8)11:57+0:59(7)12:22+1:03(7)13:11+1:06(7)13:53+1:14(7)14:29+1:22(8)14:44+1:25(8)
0:49+0:06(8)0:36+0:05(14)0:25+0:04(12)0:49+0:05(7)0:42+0:11(13)0:36+0:08(11)0:15+0:02(8)
 
10Trummer Kilian14:481:02+0:04(8)2:11+0:11(10)2:47+0:15(9)4:39+0:24(9)5:34+0:27(9)6:18+0:31(9)6:58+0:36(9)8:31+0:45(6)10:22+0:51(7)
OLC Graz1:02+0:04(8)1:09+0:07(9)0:36+0:05(10)1:52+1:00(10)0:55+0:04(10)0:44+0:04(7)0:40+0:05(8)1:33+0:09(8)1:51+0:24(11)
11:28+1:02(9)12:02+1:04(9)12:26+1:07(10)13:16+1:11(11)13:57+1:18(9)14:32+1:25(10)14:48+1:29(10)
1:06+0:23(28)0:34+0:03(10)0:24+0:03(9)0:50+0:06(11)0:41+0:10(10)0:35+0:07(9)0:16+0:04(17)
 
11Czech Moritz14:571:09+0:11(18)2:26+0:26(17)3:01+0:29(16)5:14+0:59(16)6:06+0:59(15)6:49+1:02(14)7:32+1:10(14)9:06+1:20(13)10:58+1:27(13)
Orienteering Klosterneuburg1:09+0:11(18)1:17+0:15(18)0:35+0:04(9)2:13+1:21(20)0:52+0:01(3)0:43+0:03(4)0:43+0:08(16)1:34+0:10(9)1:52+0:25(12)
11:43+1:17(12)12:16+1:18(12)12:38+1:19(12)13:29+1:24(12)14:06+1:27(12)14:42+1:35(12)14:57+1:38(11)
0:45+0:02(3)0:33+0:02(5)0:22+0:01(6)0:51+0:07(12)0:37+0:06(6)0:36+0:08(11)0:15+0:02(11)
 
12Prutsch Joel15:101:00+0:02(3)2:09+0:09(7)2:46+0:14(8)4:47+0:32(10)5:48+0:41(11)6:34+0:47(11)7:14+0:52(11)8:51+1:05(11)10:53+1:22(12)
OC Fürstenfeld1:00+0:02(3)1:09+0:07(9)0:37+0:06(14)2:01+1:09(12)1:01+0:10(15)0:46+0:06(14)0:40+0:05(8)1:37+0:13(13)2:02+0:35(16)
11:43+1:17(12)12:18+1:20(13)12:42+1:23(13)13:34+1:29(13)14:18+1:39(13)14:55+1:48(13)15:10+1:51(12)
0:50+0:07(12)0:35+0:04(13)0:24+0:03(9)0:52+0:08(14)0:44+0:13(16)0:37+0:09(16)0:15+0:02(10)
 
13Zapf Kilian15:411:05+0:07(12)2:16+0:16(12)2:55+0:23(13)5:50+1:35(25)6:47+1:40(22)7:32+1:45(22)8:10+1:48(18)9:44+1:58(17)11:36+2:05(16)
OC Fürstenfeld1:05+0:07(12)1:11+0:09(13)0:39+0:08(15)2:55+2:03(32)0:57+0:06(11)0:45+0:05(11)0:38+0:03(4)1:34+0:10(9)1:52+0:25(12)
12:25+1:59(15)12:58+2:00(15)13:31+2:12(16)14:18+2:13(15)14:55+2:16(14)15:27+2:20(14)15:41+2:22(13)
0:49+0:06(8)0:33+0:02(5)0:33+0:12(27)0:47+0:03(5)0:37+0:06(6)0:32+0:04(2)0:14+0:01(3)
 
14Marko Christian15:471:00+0:02(3)2:08+0:08(5)2:47+0:15(9)5:06+0:51(13)6:04+0:57(14)7:17+1:30(18)7:58+1:36(17)9:32+1:46(15)11:42+2:11(18)
OLC Graz1:00+0:02(3)1:08+0:06(7)0:39+0:08(15)2:19+1:27(22)0:58+0:07(13)1:13+0:33(36)0:41+0:06(11)1:34+0:10(9)2:10+0:43(19)
12:31+2:05(17)13:05+2:07(16)13:30+2:11(15)14:19+2:14(16)14:55+2:16(14)15:31+2:24(15)15:47+2:28(14)
0:49+0:06(8)0:34+0:03(10)0:25+0:04(12)0:49+0:05(7)0:36+0:05(4)0:36+0:08(11)0:16+0:03(16)
 
15Stöcher Jacopo15:571:08+0:10(15)2:18+0:18(13)2:54+0:22(12)5:00+0:45(12)6:01+0:54(12)6:46+0:59(12)7:27+1:05(12)9:08+1:22(14)11:10+1:39(14)
WAT-OL1:08+0:10(15)1:10+0:08(12)0:36+0:05(10)2:06+1:14(15)1:01+0:10(15)0:45+0:05(11)0:41+0:06(11)1:41+0:17(14)2:02+0:35(16)
12:07+1:41(14)12:45+1:47(14)13:10+1:51(14)14:11+2:06(14)15:02+2:23(16)15:42+2:35(16)15:57+2:38(15)
0:57+0:14(14)0:38+0:07(15)0:25+0:04(12)1:01+0:17(26)0:51+0:20(26)0:40+0:12(19)0:15+0:02(14)
 
16Lindorfer Thomas16:211:12+0:14(20)2:29+0:29(19)3:12+0:40(19)5:17+1:02(17)6:22+1:15(18)7:10+1:23(15)7:51+1:29(15)9:34+1:48(16)11:40+2:09(17)
OLC Graz1:12+0:14(20)1:17+0:15(18)0:43+0:12(25)2:05+1:13(14)1:05+0:14(17)0:48+0:08(15)0:41+0:06(11)1:43+0:19(16)2:06+0:39(18)
12:36+2:10(18)13:26+2:28(18)13:51+2:32(18)14:51+2:46(18)15:32+2:53(17)16:08+3:01(17)16:21+3:02(16)
0:56+0:13(13)0:50+0:19(33)0:25+0:04(12)1:00+0:16(24)0:41+0:10(10)0:36+0:08(11)0:13+0:00(2)
 
17Greiner Gustav16:421:07+0:09(14)2:21+0:21(15)3:04+0:32(17)5:12+0:57(15)6:17+1:10(16)7:10+1:23(15)7:55+1:33(16)9:46+2:00(18)11:58+2:27(19)
SU Schöckl Orienteering1:07+0:09(14)1:14+0:12(15)0:43+0:12(25)2:08+1:16(16)1:05+0:14(17)0:53+0:13(21)0:45+0:10(18)1:51+0:27(22)2:12+0:45(22)
12:57+2:31(19)13:35+2:37(19)14:02+2:43(19)15:02+2:57(19)15:45+3:06(19)16:24+3:17(19)16:42+3:23(17)
0:59+0:16(20)0:38+0:07(15)0:27+0:06(17)1:00+0:16(24)0:43+0:12(14)0:39+0:11(18)0:18+0:05(24)
 
18Chiusole Vera17:051:12+0:14(20)2:34+0:34(21)3:14+0:42(20)5:29+1:14(21)6:36+1:29(21)7:30+1:43(21)8:18+1:56(21)10:12+2:26(21)12:22+2:51(20)
OLC Graz1:12+0:14(20)1:22+0:20(23)0:40+0:09(18)2:15+1:23(21)1:07+0:16(22)0:54+0:14(23)0:48+0:13(20)1:54+0:30(25)2:10+0:43(19)
13:20+2:54(20)14:00+3:02(20)14:27+3:08(20)15:19+3:14(20)16:07+3:28(20)16:47+3:40(20)17:05+3:46(18)
0:58+0:15(17)0:40+0:09(17)0:27+0:06(17)0:52+0:08(14)0:48+0:17(20)0:40+0:12(19)0:18+0:05(27)
 
19Knauder Viktoria17:281:11+0:13(19)2:26+0:26(17)3:05+0:33(18)5:17+1:02(17)6:23+1:16(19)7:18+1:31(19)8:12+1:50(20)10:03+2:17(20)12:29+2:58(21)
SU Schöckl Orienteering1:11+0:13(19)1:15+0:13(16)0:39+0:08(15)2:12+1:20(18)1:06+0:15(21)0:55+0:15(26)0:54+0:19(27)1:51+0:27(22)2:26+0:59(26)
13:27+3:01(21)14:08+3:10(21)14:36+3:17(21)15:40+3:35(21)16:28+3:49(21)17:10+4:03(21)17:28+4:09(19)
0:58+0:15(17)0:41+0:10(19)0:28+0:07(20)1:04+0:20(29)0:48+0:17(20)0:42+0:14(23)0:18+0:05(25)
 
20Adenstedt Emily17:291:18+0:20(24)2:34+0:34(21)3:19+0:47(21)5:55+1:40(27)7:02+1:55(25)7:52+2:05(25)8:42+2:20(24)10:27+2:41(23)12:37+3:06(22)
Orienteering Klosterneuburg1:18+0:20(24)1:16+0:14(17)0:45+0:14(27)2:36+1:44(29)1:07+0:16(22)0:50+0:10(17)0:50+0:15(22)1:45+0:21(17)2:10+0:43(19)
13:34+3:08(22)14:16+3:18(22)14:43+3:24(22)15:40+3:35(21)16:29+3:50(22)17:11+4:04(22)17:29+4:10(20)
0:57+0:14(14)0:42+0:11(22)0:27+0:06(17)0:57+0:13(19)0:49+0:18(23)0:42+0:14(23)0:18+0:05(26)
 
21Aigmüller Thomas17:541:19+0:21(25)2:44+0:44(27)3:36+1:04(27)5:48+1:33(24)6:57+1:50(24)7:48+2:01(23)8:37+2:15(22)10:26+2:40(22)12:46+3:15(23)
SU Schöckl Orienteering1:19+0:21(25)1:25+0:23(25)0:52+0:21(35)2:12+1:20(18)1:09+0:18(25)0:51+0:11(18)0:49+0:14(21)1:49+0:25(21)2:20+0:53(23)
13:48+3:22(23)14:33+3:35(23)15:05+3:46(23)16:06+4:01(23)16:56+4:17(23)17:37+4:30(23)17:54+4:35(21)
1:02+0:19(24)0:45+0:14(25)0:32+0:11(26)1:01+0:17(26)0:50+0:19(25)0:41+0:13(22)0:17+0:04(23)
 
22Winkler Hannah18:051:19+0:21(25)2:41+0:41(24)3:21+0:49(22)5:51+1:36(26)7:02+1:55(25)7:58+2:11(26)8:52+2:30(25)10:43+2:57(25)13:03+3:32(24)
SU Schöckl Orienteering1:19+0:21(25)1:22+0:20(23)0:40+0:09(18)2:30+1:38(28)1:11+0:20(26)0:56+0:16(27)0:54+0:19(27)1:51+0:27(22)2:20+0:53(23)
14:03+3:37(24)14:43+3:45(24)15:11+3:52(24)16:09+4:04(24)17:04+4:25(24)17:48+4:41(24)18:05+4:46(22)
1:00+0:17(21)0:40+0:09(17)0:28+0:07(20)0:58+0:14(20)0:55+0:24(33)0:44+0:16(27)0:17+0:04(20)
 
23Aigmüller Flora18:181:13+0:15(23)2:40+0:40(23)3:21+0:49(22)5:40+1:25(22)6:52+1:45(23)7:48+2:01(23)8:39+2:17(23)10:35+2:49(24)13:07+3:36(25)
SU Schöckl Orienteering1:13+0:15(23)1:27+0:25(26)0:41+0:10(20)2:19+1:27(22)1:12+0:21(28)0:56+0:16(27)0:51+0:16(23)1:56+0:32(27)2:32+1:05(30)
14:10+3:44(25)14:51+3:53(25)15:19+4:00(25)16:18+4:13(25)17:12+4:33(25)17:58+4:51(25)18:18+4:59(23)
1:03+0:20(25)0:41+0:10(19)0:28+0:07(20)0:59+0:15(21)0:54+0:23(31)0:46+0:18(28)0:20+0:07(30)
 
24Aigmüller Camilla18:191:12+0:14(20)2:29+0:29(19)3:34+1:02(26)5:58+1:43(28)7:14+2:07(27)8:05+2:18(27)9:00+2:38(26)10:47+3:01(26)13:11+3:40(26)
SU Schöckl Orienteering1:12+0:14(20)1:17+0:15(18)1:05+0:34(39)2:24+1:32(25)1:16+0:25(29)0:51+0:11(18)0:55+0:20(29)1:47+0:23(19)2:24+0:57(25)
14:18+3:52(26)14:59+4:01(26)15:33+4:14(26)16:32+4:27(26)17:19+4:40(26)18:01+4:54(26)18:19+5:00(24)
1:07+0:24(30)0:41+0:10(19)0:34+0:13(30)0:59+0:15(21)0:47+0:16(18)0:42+0:14(23)0:18+0:05(28)
 
25Srb Alexander18:351:24+0:26(28)2:43+0:43(26)3:24+0:52(25)6:22+2:07(29)7:29+2:22(29)8:23+2:36(29)9:16+2:54(28)11:10+3:24(27)13:39+4:08(27)
WAT-OL1:24+0:26(28)1:19+0:17(21)0:41+0:10(20)2:58+2:06(34)1:07+0:16(22)0:54+0:14(23)0:53+0:18(25)1:54+0:30(25)2:29+1:02(28)
14:36+4:10(27)15:20+4:22(27)15:48+4:29(27)16:47+4:42(27)17:32+4:53(27)18:15+5:08(27)18:35+5:16(25)
0:57+0:14(14)0:44+0:13(24)0:28+0:07(20)0:59+0:15(21)0:45+0:14(17)0:43+0:15(26)0:20+0:07(32)
 
26Krischan Klaus19:281:41+0:43(35)3:22+1:22(34)4:07+1:35(32)6:35+2:20(30)7:46+2:39(30)8:40+2:53(30)9:31+3:09(29)11:37+3:51(29)14:06+4:35(29)
OC Fürstenfeld1:41+0:43(35)1:41+0:39(31)0:45+0:14(27)2:28+1:36(27)1:11+0:20(26)0:54+0:14(23)0:51+0:16(23)2:06+0:42(31)2:29+1:02(28)
15:06+4:40(28)15:51+4:53(28)16:21+5:02(28)17:23+5:18(28)18:16+5:37(28)19:08+6:01(28)19:28+6:09(26)
1:00+0:17(21)0:45+0:14(25)0:30+0:09(25)1:02+0:18(28)0:53+0:22(28)0:52+0:24(34)0:20+0:07(31)
 
27Mühlbacher Thomas19:581:20+0:22(27)2:54+0:54(28)3:40+1:08(28)5:42+1:27(23)7:22+2:15(28)8:22+2:35(28)9:15+2:53(27)11:20+3:34(28)13:55+4:24(28)
Naturfreunde Steiermark1:20+0:22(27)1:34+0:32(27)0:46+0:15(29)2:02+1:10(13)1:40+0:49(39)1:00+0:20(29)0:53+0:18(25)2:05+0:41(30)2:35+1:08(31)
15:21+4:55(29)16:08+5:10(29)16:41+5:22(29)17:53+5:48(29)18:47+6:08(29)19:40+6:33(29)19:58+6:39(27)
1:26+0:43(36)0:47+0:16(28)0:33+0:12(27)1:12+0:28(33)0:54+0:23(31)0:53+0:25(35)0:18+0:06(29)
 
28Greiner-Löschnigg Irene21:291:43+0:45(36)3:31+1:31(36)4:22+1:50(35)7:08+2:53(34)8:35+3:28(34)9:38+3:51(33)10:36+4:14(31)12:55+5:09(33)15:42+6:11(34)
SU Schöckl Orienteering1:43+0:45(36)1:48+0:46(35)0:51+0:20(33)2:46+1:54(30)1:27+0:36(35)1:03+0:23(30)0:58+0:23(31)2:19+0:55(35)2:47+1:20(35)
16:52+6:26(32)17:38+6:40(32)18:16+6:57(31)19:27+7:22(30)20:22+7:43(30)21:09+8:02(30)21:29+8:10(28)
1:10+0:27(31)0:46+0:15(27)0:38+0:17(34)1:11+0:27(31)0:55+0:24(33)0:47+0:19(32)0:20+0:08(34)
 
29Schopf Christian21:393:38+2:40(40)5:41+3:41(40)6:22+3:50(40)8:33+4:18(40)9:55+4:48(39)11:01+5:14(39)13:30+7:08(39)15:11+7:25(38)16:44+7:13(36)
vereinslos3:38+2:40(40)2:03+1:01(37)0:41+0:10(20)2:11+1:19(17)1:22+0:31(33)1:06+0:26(33)2:29+1:54(39)1:41+0:17(14)1:33+0:06(2)
17:48+7:22(35)18:35+7:37(35)19:00+7:41(35)19:53+7:48(32)20:44+8:05(32)21:22+8:15(31)21:39+8:20(29)
1:04+0:21(26)0:47+0:16(28)0:25+0:04(12)0:53+0:09(17)0:51+0:20(26)0:38+0:10(17)0:17+0:04(18)
 
30Adenstedt Ingrid21:471:35+0:37(31)3:13+1:13(30)4:04+1:32(30)7:04+2:49(33)8:28+3:21(32)9:36+3:49(32)10:38+4:16(32)12:49+5:03(32)15:28+5:57(32)
Orienteering Klosterneuburg1:35+0:37(31)1:38+0:36(29)0:51+0:20(33)3:00+2:08(36)1:24+0:33(34)1:08+0:28(34)1:02+0:27(32)2:11+0:47(33)2:39+1:12(34)
16:47+6:21(31)17:37+6:39(31)18:20+7:01(32)19:31+7:26(31)20:27+7:48(31)21:22+8:15(31)21:47+8:28(30)
1:19+0:36(32)0:50+0:19(33)0:43+0:22(37)1:11+0:27(31)0:56+0:25(35)0:55+0:27(37)0:25+0:12(38)
 
31Greiner Markus21:591:28+0:30(29)3:07+1:07(29)3:55+1:23(29)6:51+2:36(31)8:19+3:12(31)9:24+3:37(31)10:34+4:12(30)12:31+4:45(30)15:08+5:37(30)
SU Schöckl Orienteering1:28+0:30(29)1:39+0:37(30)0:48+0:17(30)2:56+2:04(33)1:28+0:37(36)1:05+0:25(32)1:10+0:35(37)1:57+0:33(28)2:37+1:10(32)
16:55+6:29(33)17:48+6:50(33)18:21+7:02(33)20:08+8:03(34)20:56+8:17(34)21:42+8:35(34)21:59+8:40(31)
1:47+1:04(39)0:53+0:22(36)0:33+0:12(27)1:47+1:03(38)0:48+0:17(20)0:46+0:18(28)0:17+0:04(22)
 
32Proske Herwig22:001:39+0:41(34)3:21+1:21(33)4:21+1:49(34)7:22+3:07(35)8:40+3:33(35)9:43+3:56(35)10:48+4:26(34)13:03+5:17(34)15:41+6:10(33)
OC Fürstenfeld1:39+0:41(34)1:42+0:40(32)1:00+0:29(37)3:01+2:09(37)1:18+0:27(31)1:03+0:23(30)1:05+0:30(33)2:15+0:51(34)2:38+1:11(33)
17:05+6:39(34)18:14+7:16(34)18:49+7:30(34)19:53+7:48(32)20:50+8:11(33)21:39+8:32(33)22:00+8:41(32)
1:24+0:41(33)1:09+0:38(39)0:35+0:14(31)1:04+0:20(29)0:57+0:26(36)0:49+0:21(33)0:21+0:08(35)
 
33Wurzel Christian22:591:44+0:46(37)3:49+1:49(37)4:38+2:06(37)7:37+3:22(37)8:53+3:46(36)10:24+4:37(37)11:29+5:07(35)13:51+6:05(35)16:42+7:11(35)
SU Schöckl Orienteering1:44+0:46(37)2:05+1:03(39)0:49+0:18(31)2:59+2:07(35)1:16+0:25(29)1:31+0:51(40)1:05+0:30(33)2:22+0:58(38)2:51+1:24(36)
18:07+7:41(36)18:56+7:58(36)19:33+8:14(36)20:57+8:52(35)21:46+9:07(35)22:32+9:25(35)22:59+9:40(33)
1:25+0:42(35)0:49+0:18(32)0:37+0:16(33)1:24+0:40(35)0:49+0:18(23)0:46+0:18(28)0:27+0:14(40)
 
34Maier Raphaela23:031:48+0:50(38)3:54+1:54(38)4:43+2:11(38)7:44+3:29(38)9:03+3:56(37)10:29+4:42(38)11:35+5:13(36)13:56+6:10(36)16:48+7:17(37)
SU Schöckl Orienteering1:48+0:50(38)2:06+1:04(40)0:49+0:18(31)3:01+2:09(37)1:19+0:28(32)1:26+0:46(39)1:06+0:31(35)2:21+0:57(36)2:52+1:25(37)
18:16+7:50(37)19:04+8:06(37)19:39+8:20(37)20:58+8:53(36)21:51+9:12(36)22:37+9:30(36)23:03+9:44(34)
1:28+0:45(37)0:48+0:17(31)0:35+0:14(31)1:19+0:35(34)0:53+0:22(28)0:46+0:18(28)0:26+0:13(39)
 
35Brischnik Charlotte24:451:36+0:38(33)3:20+1:20(32)4:29+1:57(36)7:34+3:19(36)9:03+3:56(37)10:20+4:33(36)11:49+5:27(37)14:10+6:24(37)17:14+7:43(38)
SU Schöckl Orienteering1:36+0:38(33)1:44+0:42(33)1:09+0:38(40)3:05+2:13(39)1:29+0:38(37)1:17+0:37(37)1:29+0:54(38)2:21+0:57(36)3:04+1:37(38)
18:53+8:27(38)19:57+8:59(38)20:42+9:23(38)22:09+10:04(37)23:29+10:50(37)24:23+11:16(37)24:45+11:26(35)
1:39+0:56(38)1:04+0:33(38)0:45+0:24(38)1:27+0:43(36)1:20+0:49(38)0:54+0:26(36)0:22+0:09(36)
 
36Aigmüller Martina25:272:01+1:03(39)4:04+2:04(39)5:05+2:33(39)8:24+4:09(39)10:04+4:57(40)11:21+5:34(40)12:27+6:05(38)15:11+7:25(38)18:30+8:59(39)
SU Schöckl Orienteering2:01+1:03(39)2:03+1:01(37)1:01+0:30(38)3:19+2:27(40)1:40+0:49(39)1:17+0:37(37)1:06+0:31(35)2:44+1:20(39)3:19+1:52(39)
19:54+9:28(39)20:54+9:56(39)21:32+10:13(39)23:03+10:58(38)24:10+11:31(38)25:07+12:00(38)25:27+12:08(36)
1:24+0:41(33)1:00+0:29(37)0:38+0:17(34)1:31+0:47(37)1:07+0:36(37)0:57+0:29(38)0:20+0:07(33)
 
 
Zrim Jakobhiba1:08+0:10(15)2:19+0:19(14)2:55+0:23(13)5:21+1:06(19)6:19+1:12(17)7:11+1:24(17)-----8:5110:49
OC Fürstenfeld1:08+0:10(15)1:11+0:09(13)0:36+0:05(10)2:26+1:34(26)0:58+0:07(13)0:52+0:12(20)1:401:58
11:4612:2112:5413:4514:3315:1015:27
0:570:350:330:510:480:370:17+0:04(18)
 
Gusel Franzhiba1:35+0:37(31)3:19+1:19(31)4:12+1:40(33)6:58+2:43(32)8:30+3:23(33)9:42+3:55(34)10:38+4:16(32)12:45+4:59(31)15:11+5:40(31)
HSV Spittal / Drau1:35+0:37(31)1:44+0:42(33)0:53+0:22(36)2:46+1:54(30)1:32+0:41(38)1:12+0:32(35)0:56+0:21(30)2:07+0:43(32)2:26+0:59(26)
16:17+5:51(30)17:04+6:06(30)17:56+6:37(30)-----20:3221:5222:16
1:06+0:23(28)0:47+0:16(28)0:52+0:31(39)2:361:200:24+0:11(37)
 
Legerer ChristianDisq1:08+0:10(15)2:42+0:42(25)3:23+0:51(24)4:150:00(1)5:20+0:13(6)6:08+0:21(7)6:52+0:30(7)8:37+0:51(9)10:11+0:40(6)
vereinslos1:08+0:10(15)1:34+0:32(27)0:41+0:10(20)0:520:00(1)1:05+0:14(17)0:48+0:08(15)0:44+0:09(17)1:45+0:21(17)1:34+0:07(3)
11:09+0:43(6)11:59+1:01(8)12:23+1:04(8)13:15+1:10(10)14:02+1:23(11)14:38+1:31(11)14:55
0:58+0:15(17)0:50+0:19(33)0:24+0:03(9)0:52+0:08(14)0:47+0:16(18)0:36+0:08(11)0:17+0:04(21)
 
Leuchtenmüller ManuelDisq1:30+0:32(30)3:25+1:25(35)4:06+1:34(31)5:26+1:11(20)6:31+1:24(20)7:24+1:37(20)8:11+1:49(19)9:59+2:13(19)11:26+1:55(15)
vereinslos1:30+0:32(30)1:55+0:53(36)0:41+0:10(20)1:20+0:28(2)1:05+0:14(17)0:53+0:13(21)0:47+0:12(19)1:48+0:24(20)1:270:00(1)
12:27+2:01(16)13:09+2:11(17)13:50+2:31(17)14:46+2:41(17)15:39+3:00(18)16:19+3:12(18)16:35
1:01+0:18(23)0:42+0:11(22)0:41+0:20(36)0:56+0:12(18)0:53+0:22(28)0:40+0:12(19)0:16+0:03(15)
 
 
 
 
Bahn B (23)2,0 km 10 m12 ep
HelyNévIdõ
1(34)2(36)3(35)4(43)5(37)6(33)7(84)8(32)9(83)
10(39)11(81)12(82)Cél
 
1Renner Wilfried13:571:210:00(1)3:20+0:45(2)4:24+0:37(2)5:14+0:30(2)5:59+0:17(2)7:53+0:11(2)10:14+0:03(2)11:060:00(1)11:460:00(1)
OLC Graz1:210:00(1)1:59+0:51(3)1:040:00(1)0:500:00(1)0:450:00(1)1:540:00(1)2:210:00(1)0:520:00(1)0:400:00(1)
12:230:00(1)13:020:00(1)13:400:00(1)13:570:00(1)
0:370:00(1)0:390:00(1)0:380:00(1)0:170:00(1)
 
2Allwinger Herwig15:041:27+0:06(3)2:350:00(1)3:470:00(1)4:440:00(1)5:420:00(1)7:420:00(1)10:110:00(1)11:18+0:12(2)12:41+0:55(3)
Leibnitzer AC OLG1:27+0:06(3)1:080:00(1)1:12+0:08(3)0:57+0:07(3)0:58+0:13(4)2:00+0:06(2)2:29+0:08(3)1:07+0:15(5)1:23+0:43(21)
13:21+0:58(3)14:03+1:01(2)14:46+1:06(2)15:04+1:07(2)
0:40+0:03(2)0:42+0:03(2)0:43+0:05(3)0:18+0:01(5)
 
3Hlosta Thomas15:111:33+0:12(5)3:31+0:56(3)4:41+0:54(3)5:35+0:51(3)6:24+0:42(3)8:32+0:50(3)11:02+0:51(3)11:59+0:53(3)12:39+0:53(2)
Naturfreunde Wien1:33+0:12(5)1:58+0:50(2)1:10+0:06(2)0:54+0:04(2)0:49+0:04(2)2:08+0:14(8)2:30+0:09(4)0:57+0:05(2)0:400:00(1)
13:19+0:56(2)14:09+1:07(3)14:53+1:13(3)15:11+1:14(3)
0:40+0:03(2)0:50+0:11(3)0:44+0:06(4)0:18+0:01(4)
 
4Kastner-Jirka Boris17:021:26+0:05(2)3:45+1:10(5)5:03+1:16(5)6:02+1:18(5)7:02+1:20(5)9:09+1:27(5)12:14+2:03(6)13:31+2:25(6)14:16+2:30(6)
Naturfreunde Wien1:26+0:05(2)2:19+1:11(6)1:18+0:14(8)0:59+0:09(4)1:00+0:15(6)2:07+0:13(6)3:05+0:44(9)1:17+0:25(10)0:45+0:05(3)
14:58+2:35(4)15:49+2:47(4)16:40+3:00(4)17:02+3:05(4)
0:42+0:05(4)0:51+0:12(6)0:51+0:13(9)0:22+0:04(10)
 
5Lerchegger Helmut17:201:41+0:20(6)4:01+1:26(6)5:15+1:28(6)6:15+1:31(6)7:05+1:23(6)9:12+1:30(6)11:40+1:29(4)12:40+1:34(4)13:27+1:41(4)
Leibnitzer AC OLG1:41+0:20(6)2:20+1:12(7)1:14+0:10(4)1:00+0:10(6)0:50+0:05(3)2:07+0:13(6)2:28+0:07(2)1:00+0:08(3)0:47+0:07(4)
15:26+3:03(6)16:17+3:15(6)17:01+3:21(6)17:20+3:23(5)
1:59+1:22(23)0:51+0:12(6)0:44+0:06(4)0:19+0:01(7)
 
6Grill Michael17:261:31+0:10(4)3:43+1:08(4)4:58+1:11(4)5:58+1:14(4)6:59+1:17(4)9:04+1:22(4)11:57+1:46(5)13:19+2:13(5)14:13+2:27(5)
Naturfreunde Wien1:31+0:10(4)2:12+1:04(4)1:15+0:11(5)1:00+0:10(6)1:01+0:16(8)2:05+0:11(3)2:53+0:32(7)1:22+0:30(16)0:54+0:14(11)
15:04+2:41(5)16:07+3:05(5)16:55+3:15(5)17:26+3:29(6)
0:51+0:14(11)1:03+0:24(16)0:48+0:10(6)0:31+0:13(21)
 
7Glatz Verena18:281:54+0:33(9)4:12+1:37(7)5:31+1:44(7)6:35+1:51(7)7:39+1:57(7)10:01+2:19(7)13:09+2:58(7)14:21+3:15(7)15:14+3:28(7)
OLC Graz1:54+0:33(9)2:18+1:10(5)1:19+0:15(10)1:04+0:14(9)1:04+0:19(10)2:22+0:28(13)3:08+0:47(12)1:12+0:20(6)0:53+0:13(9)
16:03+3:40(7)17:04+4:02(7)18:01+4:21(7)18:28+4:31(7)
0:49+0:12(7)1:01+0:22(14)0:57+0:19(17)0:27+0:09(20)
 
8Molloy Joe18:451:52+0:31(8)5:26+2:51(13)6:41+2:54(10)7:44+3:00(10)8:43+3:01(10)10:49+3:07(9)13:56+3:45(9)15:15+4:09(9)16:05+4:19(9)
vereinslos1:52+0:31(8)3:34+2:26(16)1:15+0:11(5)1:03+0:13(8)0:59+0:14(5)2:06+0:12(4)3:07+0:46(11)1:19+0:27(13)0:50+0:10(7)
16:55+4:32(9)17:47+4:45(9)18:27+4:47(8)18:45+4:48(8)
0:50+0:13(10)0:52+0:13(8)0:40+0:02(2)0:18+0:00(2)
 
9Kradischnig Günter18:541:51+0:30(7)4:15+1:40(8)5:42+1:55(8)6:50+2:06(8)8:02+2:20(8)10:27+2:45(8)13:32+3:21(8)14:49+3:43(8)15:54+4:08(8)
OLC Graz1:51+0:30(7)2:24+1:16(8)1:27+0:23(12)1:08+0:18(14)1:12+0:27(17)2:25+0:31(15)3:05+0:44(9)1:17+0:25(10)1:05+0:25(18)
16:43+4:20(8)17:36+4:34(8)18:33+4:53(9)18:54+4:57(9)
0:49+0:12(7)0:53+0:14(9)0:57+0:19(17)0:21+0:04(9)
 
10Glatz Sylvia19:252:05+0:44(11)5:42+3:07(15)7:00+3:13(14)8:07+3:23(14)9:07+3:25(12)11:24+3:42(11)14:14+4:03(10)15:27+4:21(10)16:24+4:38(10)
OLC Graz2:05+0:44(11)3:37+2:29(18)1:18+0:14(8)1:07+0:17(13)1:00+0:15(6)2:17+0:23(11)2:50+0:29(5)1:13+0:21(8)0:57+0:17(14)
17:21+4:58(10)18:11+5:09(10)19:02+5:22(10)19:25+5:28(10)
0:57+0:20(14)0:50+0:11(3)0:51+0:13(9)0:23+0:05(15)
 
11Pregartner Georg20:262:09+0:48(12)4:45+2:10(9)6:10+2:23(9)7:16+2:32(9)8:21+2:39(9)11:17+3:35(10)15:07+4:56(14)16:22+5:16(13)17:16+5:30(12)
SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn2:09+0:48(12)2:36+1:28(10)1:25+0:21(11)1:06+0:16(11)1:05+0:20(11)2:56+1:02(21)3:50+1:29(21)1:15+0:23(9)0:54+0:14(11)
18:05+5:42(11)19:07+6:05(12)20:03+6:23(11)20:26+6:29(11)
0:49+0:12(7)1:02+0:23(15)0:56+0:18(16)0:23+0:05(14)
 
12Allwinger Judit20:282:17+0:56(15)5:23+2:48(12)6:56+3:09(13)8:06+3:22(13)9:11+3:29(13)11:38+3:56(12)14:59+4:48(13)16:18+5:12(11)17:14+5:28(11)
Leibnitzer AC OLG2:17+0:56(15)3:06+1:58(14)1:33+0:29(17)1:10+0:20(15)1:05+0:20(11)2:27+0:33(16)3:21+1:00(16)1:19+0:27(13)0:56+0:16(13)
18:06+5:43(12)19:05+6:03(11)20:04+6:24(12)20:28+6:31(12)
0:52+0:15(12)0:59+0:20(13)0:59+0:21(21)0:24+0:06(16)
 
13Glatz Lisa20:303:18+1:57(21)6:53+4:18(19)8:10+4:23(17)9:16+4:32(17)10:17+4:35(16)12:31+4:49(17)15:21+5:10(15)16:39+5:33(15)17:32+5:46(15)
OLC Graz3:18+1:57(21)3:35+2:27(17)1:17+0:13(7)1:06+0:16(11)1:01+0:16(8)2:14+0:20(9)2:50+0:29(5)1:18+0:26(12)0:53+0:13(9)
18:27+6:04(14)19:21+6:19(13)20:10+6:30(13)20:30+6:33(13)
0:55+0:18(13)0:54+0:15(10)0:49+0:11(7)0:20+0:02(8)
 
14Tezarek Helga20:472:10+0:49(14)5:13+2:38(10)6:43+2:56(11)7:53+3:09(11)9:34+3:52(14)12:01+4:19(14)14:58+4:47(11)16:32+5:26(14)17:29+5:43(14)
Orienteering Klosterneuburg2:10+0:49(14)3:03+1:55(12)1:30+0:26(14)1:10+0:20(15)1:41+0:56(21)2:27+0:33(16)2:57+0:36(8)1:34+0:42(19)0:57+0:17(14)
18:17+5:54(13)19:26+6:24(14)20:21+6:41(14)20:47+6:50(14)
0:48+0:11(6)1:09+0:30(20)0:55+0:17(14)0:26+0:09(18)
 
15Bruckner Martin21:002:22+1:01(16)5:34+2:59(14)7:08+3:21(15)8:40+3:56(15)9:53+4:11(15)12:12+4:30(15)15:24+5:13(16)16:45+5:39(16)17:34+5:48(16)
OC Fürstenfeld2:22+1:01(16)3:12+2:04(15)1:34+0:30(18)1:32+0:42(21)1:13+0:28(18)2:19+0:25(12)3:12+0:51(14)1:21+0:29(15)0:49+0:09(6)
18:32+6:09(15)19:40+6:38(15)20:37+6:57(15)21:00+7:03(15)
0:58+0:21(15)1:08+0:29(19)0:57+0:19(17)0:23+0:05(11)
 
16Nesitka Doris21:092:09+0:48(12)5:13+2:38(10)6:44+2:57(12)7:56+3:12(12)9:01+3:19(11)11:47+4:05(13)14:58+4:47(11)16:20+5:14(12)17:25+5:39(13)
SU Schöckl Orienteering2:09+0:48(12)3:04+1:56(13)1:31+0:27(15)1:12+0:22(17)1:05+0:20(11)2:46+0:52(20)3:11+0:50(13)1:22+0:30(16)1:05+0:25(18)
18:34+6:11(16)19:52+6:50(16)20:50+7:10(16)21:09+7:12(16)
1:09+0:32(19)1:18+0:39(21)0:58+0:20(20)0:19+0:01(6)
 
17Glatz Ewald21:133:48+2:27(22)6:47+4:12(18)8:18+4:31(18)9:17+4:33(18)10:22+4:40(17)12:28+4:46(16)16:19+6:08(17)17:31+6:25(17)18:22+6:36(17)
OLC Graz3:48+2:27(22)2:59+1:51(11)1:31+0:27(15)0:59+0:09(4)1:05+0:20(11)2:06+0:12(4)3:51+1:30(22)1:12+0:20(6)0:51+0:11(8)
19:07+6:44(17)20:05+7:03(17)20:55+7:15(17)21:13+7:16(17)
0:45+0:08(5)0:58+0:19(11)0:50+0:12(8)0:18+0:00(3)
 
18Nyssen Manon22:452:26+1:05(17)6:29+3:54(17)8:28+4:41(19)9:54+5:10(19)11:02+5:20(19)13:16+5:34(19)16:38+6:27(18)18:06+7:00(18)19:05+7:19(18)
SU Schöckl Orienteering2:26+1:05(17)4:03+2:55(19)1:59+0:55(21)1:26+0:36(20)1:08+0:23(16)2:14+0:20(9)3:22+1:01(17)1:28+0:36(18)0:59+0:19(16)
20:35+8:12(18)21:25+8:23(18)22:19+8:39(18)22:45+8:48(18)
1:30+0:53(22)0:50+0:11(3)0:54+0:16(13)0:26+0:09(19)
 
19Maget Brigitte23:472:38+1:17(19)7:26+4:51(22)8:53+5:06(20)9:58+5:14(20)11:04+5:22(20)13:26+5:44(20)16:45+6:34(20)19:18+8:12(20)20:25+8:39(19)
SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn2:38+1:17(19)4:48+3:40(22)1:27+0:23(12)1:05+0:15(10)1:06+0:21(15)2:22+0:28(13)3:19+0:58(15)2:33+1:41(22)1:07+0:27(20)
21:27+9:04(19)22:31+9:29(19)23:24+9:44(19)23:47+9:50(19)5:22
1:02+0:25(17)1:04+0:25(17)0:53+0:15(12)0:23+0:05(13)*37
 
20Allwinger Tünde24:321:54+0:33(9)6:12+3:37(16)7:49+4:02(16)9:10+4:26(16)10:29+4:47(18)13:04+5:22(18)16:38+6:27(18)18:15+7:09(19)21:11+9:25(20)
Leibnitzer AC OLG1:54+0:33(9)4:18+3:10(20)1:37+0:33(19)1:21+0:31(18)1:19+0:34(19)2:35+0:41(18)3:34+1:13(19)1:37+0:45(20)2:56+2:16(23)
22:09+9:46(20)23:13+10:11(20)24:08+10:28(20)24:32+10:35(20)
0:58+0:21(15)1:04+0:25(17)0:55+0:17(14)0:24+0:06(17)
 
21Berr Hans Jörg26:494:31+3:10(23)6:59+4:24(20)10:47+7:00(22)12:12+7:28(22)14:38+8:56(23)17:49+10:07(22)21:38+11:27(22)22:43+11:37(22)23:31+11:45(22)
Leibnitzer AC OLG4:31+3:10(23)2:28+1:20(9)3:48+2:44(23)1:25+0:35(19)2:26+1:41(22)3:11+1:17(22)3:49+1:28(20)1:05+0:13(4)0:48+0:08(5)
24:37+12:14(22)25:35+12:33(22)26:26+12:46(22)26:49+12:52(21)
1:06+0:29(18)0:58+0:19(11)0:51+0:13(9)0:23+0:05(11)
 
22Egarter Michaela27:032:27+1:06(18)7:01+4:26(21)8:54+5:07(21)10:28+5:44(21)13:14+7:32(21)15:58+8:16(21)19:26+9:15(21)21:21+10:15(21)22:21+10:35(21)
OC Fürstenfeld2:27+1:06(18)4:34+3:26(21)1:53+0:49(20)1:34+0:44(22)2:46+2:01(23)2:44+0:50(19)3:28+1:07(18)1:55+1:03(21)1:00+0:20(17)
23:30+11:07(21)24:57+11:55(21)26:21+12:41(21)27:03+13:06(22)
1:09+0:32(19)1:27+0:48(22)1:24+0:46(22)0:42+0:24(23)
 
23Offner Willibald37:062:51+1:30(20)9:20+6:45(23)11:27+7:40(23)13:01+8:17(23)14:34+8:52(22)18:12+10:30(23)23:24+13:13(23)30:14+19:08(23)32:08+20:22(23)
HSV Graz2:51+1:30(20)6:29+5:21(23)2:07+1:03(22)1:34+0:44(22)1:33+0:48(20)3:38+1:44(23)5:12+2:51(23)6:50+5:58(23)1:54+1:14(22)
33:19+20:56(23)34:49+21:47(23)36:30+22:50(23)37:06+23:09(23)24:1225:29
1:11+0:34(21)1:30+0:51(23)1:41+1:03(23)0:36+0:18(22)*39*81
 
 
 
 
Bahn C (5)1,7 km 10 m10 ep
HelyNévIdõ
1(34)2(36)3(37)4(33)5(39)6(31)7(83)8(32)9(81)
10(82)Cél
 
1Czech Verena21:571:53+0:01(2)7:18+1:37(2)8:560:00(1)11:080:00(1)15:140:00(1)16:410:00(1)18:260:00(1)19:260:00(1)20:390:00(1)
Orienteering Klosterneuburg1:53+0:01(2)5:25+1:36(5)1:380:00(1)2:120:00(1)4:06+0:42(2)1:270:00(1)1:45+1:07(5)1:00+0:11(4)1:130:00(1)
21:350:00(1)21:570:00(1)
0:56+0:05(2)0:22+0:03(2)
 
2Legerer Anita24:291:520:00(1)5:410:00(1)9:52+0:56(2)12:11+1:03(2)15:35+0:21(2)20:10+3:29(2)20:48+2:22(2)21:44+2:18(2)23:00+2:21(2)
vereinslos1:520:00(1)3:490:00(1)4:11+2:33(5)2:19+0:07(2)3:240:00(1)4:35+3:08(5)0:380:00(1)0:56+0:07(3)1:16+0:03(2)
24:03+2:28(2)24:29+2:32(2)
1:03+0:12(4)0:26+0:07(3)
 
3Éva Csányi29:573:07+1:15(3)8:29+2:48(3)11:07+2:11(3)14:43+3:35(3)20:55+5:41(3)23:11+6:30(3)24:21+5:55(3)25:44+6:18(3)27:56+7:17(3)
vereinslos3:07+1:15(3)5:22+1:33(4)2:38+1:00(4)3:36+1:24(5)6:12+2:48(5)2:16+0:49(2)1:10+0:32(4)1:23+0:34(5)2:12+0:59(5)
29:23+7:48(3)29:57+8:00(3)
1:27+0:36(5)0:34+0:15(5)
 
4Zapf Manfred30:308:57+7:05(4)13:09+7:28(4)14:49+5:53(4)17:59+6:51(4)22:22+7:08(4)26:23+9:42(4)27:02+8:36(4)27:51+8:25(4)29:20+8:41(4)
OC Fürstenfeld8:57+7:05(4)4:12+0:23(2)1:40+0:02(2)3:10+0:58(4)4:23+0:59(4)4:01+2:34(4)0:39+0:01(2)0:490:00(1)1:29+0:16(3)
30:11+8:36(4)30:30+8:33(4)23:38
0:510:00(1)0:190:00(1)*32
 
5Zapf Christa31:159:05+7:13(5)13:26+7:45(5)15:08+6:12(5)18:13+7:05(5)22:33+7:19(5)26:30+9:49(5)27:11+8:45(5)28:06+8:40(5)29:47+9:08(5)
OC Fürstenfeld9:05+7:13(5)4:21+0:32(3)1:42+0:04(3)3:05+0:53(3)4:20+0:56(3)3:57+2:30(3)0:41+0:03(3)0:55+0:06(2)1:41+0:28(4)
30:49+9:14(5)31:15+9:18(5)
1:02+0:11(3)0:26+0:07(3)
 
 
 
 
Bahn D (7)1,6 km 10 m10 ep
HelyNévIdõ
1(85)2(34)3(38)4(33)5(84)6(83)7(31)8(32)9(81)
10(82)Cél
 
1Renner Axel13:581:210:00(1)2:270:00(1)4:430:00(1)5:330:00(1)8:300:00(1)9:350:00(1)10:290:00(1)11:180:00(1)12:400:00(1)
OLC Graz1:210:00(1)1:06+0:16(2)2:160:00(1)0:50+0:06(2)2:57+0:10(2)1:05+0:03(2)0:54+0:14(3)0:49+0:08(2)1:22+0:14(2)
13:390:00(1)13:580:00(1)
0:590:00(1)0:190:00(1)
 
2Woltsche Nora15:343:25+2:04(7)4:15+1:48(3)7:07+2:24(4)7:51+2:18(3)10:38+2:08(2)11:40+2:05(2)12:20+1:51(2)13:01+1:43(2)14:09+1:29(2)
OLC Graz3:25+2:04(7)0:500:00(1)2:52+0:36(4)0:440:00(1)2:470:00(1)1:020:00(1)0:400:00(1)0:410:00(1)1:080:00(1)
15:12+1:33(2)15:34+1:36(2)
1:03+0:04(2)0:22+0:03(2)
 
3Legerer Gerhard18:032:03+0:42(2)3:53+1:26(2)6:35+1:52(2)7:40+2:07(2)11:22+2:52(3)13:00+3:25(4)13:45+3:16(3)14:40+3:22(3)16:07+3:27(3)
vereinslos2:03+0:42(2)1:50+1:00(4)2:42+0:26(3)1:05+0:21(3)3:42+0:55(3)1:38+0:36(6)0:45+0:05(2)0:55+0:14(3)1:27+0:19(3)
17:31+3:52(3)18:03+4:05(3)
1:24+0:25(4)0:32+0:13(3)
 
4Hoch Gerfried21:372:45+1:24(6)4:25+1:58(5)7:52+3:09(5)9:02+3:29(5)13:40+5:10(5)14:59+5:24(5)16:11+5:42(4)17:08+5:50(4)18:59+6:19(4)
Naturfreunde Steiermark2:45+1:24(6)1:40+0:50(3)3:27+1:11(7)1:10+0:26(4)4:38+1:51(5)1:19+0:17(4)1:12+0:32(4)0:57+0:16(5)1:51+0:43(5)
20:39+7:00(4)21:37+7:39(4)
1:40+0:41(5)0:58+0:39(7)
 
5Legerer Helga21:502:31+1:10(4)4:23+1:56(4)6:43+2:00(3)7:53+2:20(4)11:49+3:19(4)12:59+3:24(3)17:34+7:05(5)18:30+7:12(5)20:04+7:24(5)
vereinslos2:31+1:10(4)1:52+1:02(5)2:20+0:04(2)1:10+0:26(4)3:56+1:09(4)1:10+0:08(3)4:35+3:55(7)0:56+0:15(4)1:34+0:26(4)
21:17+7:38(5)21:50+7:52(5)
1:13+0:14(3)0:33+0:14(4)
 
6Neuhold Wolfgang28:382:28+1:07(3)4:51+2:24(6)8:02+3:19(6)9:26+3:53(6)15:37+7:07(6)17:33+7:58(6)21:51+11:22(6)23:17+11:59(6)25:42+13:02(6)
Naturfreunde Steiermark2:28+1:07(3)2:23+1:33(6)3:11+0:55(6)1:24+0:40(6)6:11+3:24(7)1:56+0:54(7)4:18+3:38(6)1:26+0:45(6)2:25+1:17(6)
27:41+14:02(6)28:38+14:40(6)
1:59+1:00(6)0:57+0:38(6)
 
7Pilger Albert1:03:172:42+1:21(5)9:22+6:55(7)12:30+7:47(7)37:46+32:13(7)42:35+34:05(7)44:03+34:28(7)48:19+37:50(7)52:38+41:20(7)55:50+43:10(7)
OLC Graz2:42+1:21(5)6:40+5:50(7)3:08+0:52(5)25:16+24:32(7)4:49+2:02(6)1:28+0:26(5)4:16+3:36(5)4:19+3:38(7)3:12+2:04(7)
1:02:41+49:02(7)1:03:17+49:19(7)
6:51+5:52(7)0:36+0:17(5)