9. Süd Ost Cup Training ZeltwegSzo 2021.05.15. 20:36
Részidõs eredmények - Versenynap 2készítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
Bahn A (38)2,8 km 30 m13 ep
HelyNévIdõ
1(78)2(57)3(55)4(52)5(51)6(56)7(59)8(62)9(76)
10(72)11(70)12(40)13(42)Cél
 
1Novak Lukas16:262:23+0:09(6)3:38+0:08(3)4:230:00(1)4:460:00(1)5:080:00(1)6:24+0:08(3)7:32+0:01(2)8:290:00(1)10:120:00(1)
Leibnitzer AC OLG2:23+0:09(6)1:150:00(1)0:45+0:01(2)0:230:00(1)0:22+0:02(8)1:16+0:09(10)1:080:00(1)0:570:00(1)1:430:00(1)
11:060:00(1)12:550:00(1)15:320:00(1)16:080:00(1)16:260:00(1)
0:54+0:01(2)1:49+0:07(2)2:370:00(1)0:36+0:02(4)0:18+0:02(12)
 
2Gremmel Helmut16:472:16+0:02(2)3:34+0:04(2)4:27+0:04(4)4:51+0:05(3)5:12+0:04(3)6:23+0:07(2)7:310:00(1)8:32+0:03(2)10:18+0:06(2)
HSV Pinkafeld2:16+0:02(2)1:18+0:03(4)0:53+0:09(6)0:24+0:01(4)0:21+0:01(2)1:11+0:04(4)1:080:00(1)1:01+0:04(5)1:46+0:03(2)
11:12+0:06(2)13:10+0:15(2)15:53+0:21(2)16:29+0:21(2)16:47+0:21(2)
0:54+0:01(2)1:58+0:16(3)2:43+0:06(3)0:36+0:02(4)0:18+0:01(9)
 
3Holper Leo17:322:42+0:28(12)3:57+0:27(7)4:49+0:26(6)5:14+0:28(6)5:37+0:29(6)6:46+0:30(5)7:56+0:25(5)8:55+0:26(5)11:23+1:11(9)
OC Fürstenfeld2:42+0:28(12)1:150:00(1)0:52+0:08(5)0:25+0:02(6)0:23+0:03(10)1:09+0:02(3)1:10+0:02(5)0:59+0:02(3)2:28+0:45(23)
12:20+1:14(9)14:02+1:07(4)16:42+1:10(3)17:16+1:08(3)17:32+1:06(3)16:54
0:57+0:04(5)1:420:00(1)2:40+0:03(2)0:340:00(1)0:16+0:00(3)*81
 
4Schachner Sandro17:392:32+0:18(9)4:01+0:31(10)4:59+0:36(8)5:22+0:36(8)5:43+0:35(7)6:50+0:34(7)7:59+0:28(6)9:00+0:31(6)10:59+0:47(3)
SU Schöckl Orienteering2:32+0:18(9)1:29+0:14(9)0:58+0:14(8)0:230:00(1)0:21+0:01(2)1:070:00(1)1:09+0:01(3)1:01+0:04(5)1:59+0:16(7)
12:02+0:56(5)14:04+1:09(5)16:48+1:16(4)17:23+1:15(4)17:39+1:13(4)
1:03+0:10(14)2:02+0:20(4)2:44+0:07(4)0:35+0:01(2)0:16+0:00(2)
 
5Poirson Marius17:562:30+0:16(8)3:55+0:25(6)4:59+0:36(8)5:24+0:38(9)5:45+0:37(8)7:00+0:44(8)8:09+0:38(8)9:10+0:41(8)10:59+0:47(3)
WAT-OL2:30+0:16(8)1:25+0:10(6)1:04+0:20(13)0:25+0:02(6)0:21+0:01(2)1:15+0:08(8)1:09+0:01(3)1:01+0:04(5)1:49+0:06(3)
11:58+0:52(3)14:00+1:05(3)17:04+1:32(5)17:39+1:31(5)17:56+1:30(5)
0:59+0:06(8)2:02+0:20(4)3:04+0:27(12)0:35+0:01(2)0:17+0:01(4)
 
6Czech Moritz18:062:22+0:08(5)4:00+0:30(9)4:44+0:21(5)5:09+0:23(5)5:30+0:22(5)6:48+0:32(6)7:59+0:28(6)9:01+0:32(7)11:00+0:48(5)
Orienteering Klosterneuburg2:22+0:08(5)1:38+0:23(12)0:440:00(1)0:25+0:02(6)0:21+0:01(2)1:18+0:11(14)1:11+0:03(6)1:02+0:05(10)1:59+0:16(7)
11:58+0:52(3)14:08+1:13(6)17:10+1:38(6)17:48+1:40(6)18:06+1:40(6)
0:58+0:05(7)2:10+0:28(9)3:02+0:25(9)0:38+0:04(7)0:18+0:02(11)
 
7Patscheider Lukas18:132:140:00(1)3:300:00(1)4:230:00(1)4:460:00(1)5:080:00(1)6:160:00(1)7:42+0:11(3)8:40+0:11(3)11:17+1:05(8)
OLC Graz2:140:00(1)1:16+0:01(3)0:53+0:09(6)0:230:00(1)0:22+0:02(8)1:08+0:01(2)1:26+0:18(19)0:58+0:01(2)2:37+0:54(26)
12:16+1:10(7)14:30+1:35(9)17:15+1:43(7)17:53+1:45(7)18:13+1:47(7)17:27
0:59+0:06(8)2:14+0:32(11)2:45+0:08(5)0:38+0:04(7)0:20+0:03(18)*81
 
8Zapf Kilian18:202:20+0:06(3)3:41+0:11(4)4:26+0:03(3)4:52+0:06(4)5:13+0:05(4)6:27+0:11(4)7:48+0:17(4)8:50+0:21(4)11:06+0:54(6)
OC Fürstenfeld2:20+0:06(3)1:21+0:06(5)0:45+0:01(2)0:26+0:03(10)0:21+0:01(2)1:14+0:07(7)1:21+0:13(13)1:02+0:05(10)2:16+0:33(16)
12:08+1:02(6)14:12+1:17(7)17:21+1:49(8)18:01+1:53(8)18:20+1:54(8)
1:02+0:09(12)2:04+0:22(7)3:09+0:32(13)0:40+0:06(11)0:19+0:02(14)
 
9Trummer Kilian18:262:37+0:23(11)4:15+0:45(11)5:20+0:57(11)5:44+0:58(11)6:04+0:56(11)7:16+1:00(10)8:37+1:06(10)9:38+1:09(10)11:30+1:18(10)
OLC Graz2:37+0:23(11)1:38+0:23(12)1:05+0:21(14)0:24+0:01(4)0:200:00(1)1:12+0:05(5)1:21+0:13(13)1:01+0:04(5)1:52+0:09(4)
12:27+1:21(10)14:33+1:38(10)17:29+1:57(9)18:08+2:00(9)18:26+2:00(9)
0:57+0:04(5)2:06+0:24(8)2:56+0:19(8)0:39+0:05(10)0:18+0:01(8)
 
10Rapotz David18:292:20+0:06(3)3:45+0:15(5)4:54+0:31(7)5:21+0:35(7)5:49+0:41(9)7:06+0:50(9)8:18+0:47(9)9:22+0:53(9)11:15+1:03(7)
Naturfreunde Villach - Oriente2:20+0:06(3)1:25+0:10(6)1:09+0:25(18)0:27+0:04(12)0:28+0:08(22)1:17+0:10(11)1:12+0:04(7)1:04+0:07(12)1:53+0:10(5)
12:16+1:10(7)14:29+1:34(8)17:32+2:00(10)18:12+2:04(10)18:29+2:03(10)
1:01+0:08(10)2:13+0:31(10)3:03+0:26(11)0:40+0:06(11)0:17+0:01(6)
 
11Wendner Christoph19:052:23+0:09(6)3:58+0:28(8)5:09+0:46(10)5:36+0:50(10)5:57+0:49(10)7:50+1:34(11)9:06+1:35(11)10:06+1:37(11)12:01+1:49(11)
SU Schöckl Orienteering2:23+0:09(6)1:35+0:20(11)1:11+0:27(22)0:27+0:04(12)0:21+0:01(2)1:53+0:46(31)1:16+0:08(9)1:00+0:03(4)1:55+0:12(6)
12:55+1:49(11)15:18+2:23(11)18:12+2:40(11)18:48+2:40(11)19:05+2:39(11)
0:54+0:01(2)2:23+0:41(14)2:54+0:17(7)0:36+0:02(4)0:17+0:01(5)
 
12Tobler Simon19:152:55+0:41(16)4:20+0:50(13)5:43+1:20(15)6:08+1:22(15)6:38+1:30(15)7:55+1:39(12)9:08+1:37(12)10:09+1:40(12)12:34+2:22(14)
HSV Pinkafeld2:55+0:41(16)1:25+0:10(6)1:23+0:39(32)0:25+0:02(6)0:30+0:10(28)1:17+0:10(11)1:13+0:05(8)1:01+0:04(5)2:25+0:42(20)
13:27+2:21(13)15:30+2:35(12)18:19+2:47(12)18:57+2:49(12)19:15+2:49(12)
0:530:00(1)2:03+0:21(6)2:49+0:12(6)0:38+0:04(7)0:18+0:02(10)
 
13Stöcher Jacopo20:112:35+0:21(10)4:16+0:46(12)5:27+1:04(12)5:55+1:09(12)6:19+1:11(12)7:55+1:39(12)9:14+1:43(13)10:21+1:52(13)12:24+2:12(12)
WAT-OL2:35+0:21(10)1:41+0:26(15)1:11+0:27(22)0:28+0:05(17)0:24+0:04(12)1:36+0:29(25)1:19+0:11(10)1:07+0:10(14)2:03+0:20(12)
13:25+2:19(12)15:50+2:55(13)19:08+3:36(13)19:50+3:42(13)20:11+3:45(13)
1:01+0:08(10)2:25+0:43(16)3:18+0:41(16)0:42+0:08(16)0:21+0:05(22)
 
14Prutsch Joel20:132:56+0:42(17)4:26+0:56(14)5:38+1:15(14)6:07+1:21(14)6:34+1:26(14)7:58+1:42(14)9:18+1:47(14)10:31+2:02(14)12:33+2:21(13)
OC Fürstenfeld2:56+0:42(17)1:30+0:15(10)1:12+0:28(24)0:29+0:06(18)0:27+0:07(18)1:24+0:17(16)1:20+0:12(11)1:13+0:16(16)2:02+0:19(9)
13:35+2:29(14)15:58+3:03(14)19:11+3:39(14)19:54+3:46(14)20:13+3:47(14)
1:02+0:09(12)2:23+0:41(14)3:13+0:36(14)0:43+0:09(17)0:19+0:03(16)
 
15Lindorfer Thomas21:153:22+1:08(24)5:14+1:44(22)6:13+1:50(19)6:43+1:57(19)7:06+1:58(19)8:32+2:16(17)9:56+2:25(16)11:00+2:31(16)13:46+3:34(18)
OLC Graz3:22+1:08(24)1:52+0:37(19)0:59+0:15(9)0:30+0:07(20)0:23+0:03(10)1:26+0:19(18)1:24+0:16(17)1:04+0:07(12)2:46+1:03(29)
14:56+3:50(18)17:16+4:21(16)20:18+4:46(16)20:59+4:51(15)21:15+4:49(15)
1:10+0:17(18)2:20+0:38(12)3:02+0:25(9)0:41+0:07(13)0:160:00(1)
 
16Srb Alexander21:252:49+0:35(15)4:27+0:57(15)5:34+1:11(13)6:04+1:18(13)6:31+1:23(13)8:00+1:44(15)9:25+1:54(15)10:38+2:09(15)13:01+2:49(15)
WAT-OL2:49+0:35(15)1:38+0:23(12)1:07+0:23(15)0:30+0:07(20)0:27+0:07(18)1:29+0:22(19)1:25+0:17(18)1:13+0:16(16)2:23+0:40(18)
14:10+3:04(15)16:47+3:52(15)20:15+4:43(15)21:01+4:53(16)21:25+4:59(16)
1:09+0:16(17)2:37+0:55(18)3:28+0:51(20)0:46+0:12(22)0:24+0:08(27)
 
17Chiusole Vera21:542:47+0:33(14)4:54+1:24(17)6:02+1:39(17)6:32+1:46(17)6:59+1:51(17)8:33+2:17(18)10:05+2:34(17)11:24+2:55(17)13:30+3:18(16)
OLC Graz2:47+0:33(14)2:07+0:52(23)1:08+0:24(17)0:30+0:07(20)0:27+0:07(18)1:34+0:27(22)1:32+0:24(21)1:19+0:22(22)2:06+0:23(14)
14:40+3:34(16)17:26+4:31(17)20:50+5:18(17)21:33+5:25(17)21:54+5:28(17)
1:10+0:17(18)2:46+1:04(23)3:24+0:47(17)0:43+0:09(17)0:21+0:05(21)
 
18Zrim Jakob22:132:57+0:43(18)5:49+2:19(24)6:59+2:36(23)7:25+2:39(23)7:49+2:41(23)9:11+2:55(23)10:38+3:07(22)12:02+3:33(22)14:05+3:53(19)
OC Fürstenfeld2:57+0:43(18)2:52+1:37(33)1:10+0:26(21)0:26+0:03(10)0:24+0:04(12)1:22+0:15(15)1:27+0:19(20)1:24+0:27(24)2:03+0:20(12)
15:08+4:02(19)17:52+4:57(19)21:08+5:36(18)21:51+5:43(18)22:13+5:47(18)
1:03+0:10(14)2:44+1:02(22)3:16+0:39(15)0:43+0:09(17)0:22+0:05(25)
 
19Knauder Viktoria22:273:08+0:54(22)5:08+1:38(21)6:17+1:54(20)6:46+2:00(20)7:12+2:04(20)8:36+2:20(19)10:34+3:03(21)11:50+3:21(19)14:05+3:53(19)
SU Schöckl Orienteering3:08+0:54(22)2:00+0:45(21)1:09+0:25(18)0:29+0:06(18)0:26+0:06(17)1:24+0:17(16)1:58+0:50(36)1:16+0:19(19)2:15+0:32(15)
15:15+4:09(20)17:48+4:53(18)21:21+5:49(19)22:07+5:59(19)22:27+6:01(19)
1:10+0:17(18)2:33+0:51(17)3:33+0:56(22)0:46+0:12(22)0:20+0:04(19)
 
20Aigmüller Camilla23:203:07+0:53(21)4:59+1:29(20)6:02+1:39(17)6:34+1:48(18)7:02+1:54(18)8:39+2:23(20)10:14+2:43(20)11:55+3:26(21)14:18+4:06(22)
SU Schöckl Orienteering3:07+0:53(21)1:52+0:37(19)1:03+0:19(12)0:32+0:09(26)0:28+0:08(22)1:37+0:30(26)1:35+0:27(23)1:41+0:44(32)2:23+0:40(18)
15:37+4:31(21)18:30+5:35(20)22:18+6:46(22)23:01+6:53(20)23:20+6:54(20)
1:19+0:26(23)2:53+1:11(25)3:48+1:11(28)0:43+0:09(17)0:19+0:03(17)
 
21Leuchtenmüller Manuel23:243:37+1:23(26)5:46+2:16(23)7:00+2:37(24)7:30+2:44(24)7:57+2:49(24)9:14+2:58(24)10:51+3:20(24)12:08+3:39(24)14:33+4:21(23)
vereinslos3:37+1:23(26)2:09+0:54(24)1:14+0:30(26)0:30+0:07(20)0:27+0:07(18)1:17+0:10(11)1:37+0:29(24)1:17+0:20(20)2:25+0:42(20)
16:00+4:54(24)18:37+5:42(22)22:17+6:45(21)23:05+6:57(22)23:24+6:58(21)
1:27+0:34(30)2:37+0:55(18)3:40+1:03(24)0:48+0:14(24)0:19+0:02(13)
 
22Krischan Klaus23:273:01+0:47(20)4:50+1:20(16)6:29+2:06(21)7:01+2:15(21)7:29+2:21(21)9:09+2:53(22)10:43+3:12(23)12:05+3:36(23)14:39+4:27(24)
OC Fürstenfeld3:01+0:47(20)1:49+0:34(18)1:39+0:55(34)0:32+0:09(26)0:28+0:08(22)1:40+0:33(28)1:34+0:26(22)1:22+0:25(23)2:34+0:51(24)
15:55+4:49(23)18:34+5:39(21)22:13+6:41(20)23:02+6:54(21)23:27+7:01(22)
1:16+0:23(21)2:39+0:57(21)3:39+1:02(23)0:49+0:15(25)0:25+0:09(30)
 
23Aigmüller Flora23:353:09+0:55(23)4:56+1:26(18)5:57+1:34(16)6:28+1:42(16)6:56+1:48(16)8:28+2:12(16)10:08+2:37(18)11:50+3:21(19)14:15+4:03(21)
SU Schöckl Orienteering3:09+0:55(23)1:47+0:32(17)1:01+0:17(10)0:31+0:08(24)0:28+0:08(22)1:32+0:25(21)1:40+0:32(28)1:42+0:45(33)2:25+0:42(20)
15:45+4:39(22)18:41+5:46(23)22:25+6:53(23)23:14+7:06(23)23:35+7:09(23)
1:30+0:37(32)2:56+1:14(28)3:44+1:07(25)0:49+0:15(25)0:21+0:05(24)
 
24Aigmüller Thomas24:272:57+0:43(18)4:58+1:28(19)7:26+3:03(26)7:53+3:07(26)8:17+3:09(25)11:09+4:53(31)12:32+5:01(29)13:49+5:20(28)16:08+5:56(27)
SU Schöckl Orienteering2:57+0:43(18)2:01+0:46(22)2:28+1:44(36)0:27+0:04(12)0:24+0:04(12)2:52+1:45(36)1:23+0:15(15)1:17+0:20(20)2:19+0:36(17)
17:16+6:10(26)19:54+6:59(25)23:23+7:51(24)24:06+7:58(24)24:27+8:01(24)
1:08+0:15(16)2:38+0:56(20)3:29+0:52(21)0:43+0:09(17)0:21+0:05(23)
 
25Schopf Christian25:373:26+1:12(25)5:58+2:28(25)6:47+2:24(22)7:14+2:28(22)7:38+2:30(22)8:53+2:37(21)10:13+2:42(19)11:28+2:59(18)13:30+3:18(16)
vereinslos3:26+1:12(25)2:32+1:17(31)0:49+0:05(4)0:27+0:04(12)0:24+0:04(12)1:15+0:08(8)1:20+0:12(11)1:15+0:18(18)2:02+0:19(9)
14:49+3:43(17)21:11+8:16(27)24:38+9:06(25)25:19+9:11(25)25:37+9:11(25)13:38
1:19+0:26(23)6:22+4:40(36)3:27+0:50(19)0:41+0:07(13)0:18+0:01(7)*75
 
26Mühlbacher Thomas26:104:03+1:49(32)6:33+3:03(29)7:40+3:17(27)8:14+3:28(27)8:43+3:35(27)10:13+3:57(26)11:56+4:25(26)13:28+4:59(27)16:09+5:57(28)
Naturfreunde Steiermark4:03+1:49(32)2:30+1:15(29)1:07+0:23(15)0:34+0:11(29)0:29+0:09(27)1:30+0:23(20)1:43+0:35(29)1:32+0:35(28)2:41+0:58(27)
17:29+6:23(28)20:39+7:44(26)24:52+9:20(26)25:45+9:37(26)26:10+9:44(26)25:10
1:20+0:27(26)3:10+1:28(30)4:13+1:36(30)0:53+0:19(31)0:25+0:09(29)*81
 
27Greiner Gustav26:543:51+1:37(28)6:20+2:50(27)8:21+3:58(32)8:57+4:11(32)9:34+4:26(33)11:28+5:12(32)13:19+5:48(33)14:58+6:29(33)17:39+7:27(30)
SU Schöckl Orienteering3:51+1:37(28)2:29+1:14(28)2:01+1:17(35)0:36+0:13(32)0:37+0:17(34)1:54+0:47(32)1:51+0:43(32)1:39+0:42(31)2:41+0:58(27)
18:56+7:50(30)21:55+9:00(28)25:40+10:08(27)26:30+10:22(27)26:54+10:28(27)
1:17+0:24(22)2:59+1:17(29)3:45+1:08(26)0:50+0:16(27)0:24+0:07(26)
 
28Greiner Markus27:004:23+2:09(34)6:06+2:36(26)7:15+2:52(25)7:52+3:06(25)8:23+3:15(26)10:04+3:48(25)11:52+4:21(25)13:25+4:56(26)16:00+5:48(26)
SU Schöckl Orienteering4:23+2:09(34)1:43+0:28(16)1:09+0:25(18)0:37+0:14(34)0:31+0:11(29)1:41+0:34(29)1:48+0:40(31)1:33+0:36(29)2:35+0:52(25)
17:22+6:16(27)19:44+6:49(24)25:44+10:12(28)26:34+10:26(28)27:00+10:34(28)
1:22+0:29(27)2:22+0:40(13)6:00+3:23(37)0:50+0:16(27)0:26+0:10(34)
 
29Legerer Christian27:282:44+0:30(13)7:18+3:48(34)8:39+4:16(34)9:06+4:20(33)9:31+4:23(31)10:43+4:27(27)12:06+4:35(27)13:18+4:49(25)15:20+5:08(25)
vereinslos2:44+0:30(13)4:34+3:19(37)1:21+0:37(31)0:27+0:04(12)0:25+0:05(16)1:12+0:05(5)1:23+0:15(15)1:12+0:15(15)2:02+0:19(9)
16:39+5:33(25)23:04+10:09(31)26:28+10:56(29)27:09+11:01(29)27:28+11:02(29)15:26
1:19+0:26(23)6:25+4:43(37)3:24+0:47(17)0:41+0:07(13)0:19+0:02(15)*75
 
30Gusel Franz28:364:01+1:47(31)6:31+3:01(28)7:45+3:22(28)8:16+3:30(28)8:47+3:39(28)12:13+5:57(36)13:51+6:20(34)15:15+6:46(34)18:08+7:56(33)
HSV Spittal / Drau4:01+1:47(31)2:30+1:15(29)1:14+0:30(26)0:31+0:08(24)0:31+0:11(29)3:26+2:19(37)1:38+0:30(26)1:24+0:27(24)2:53+1:10(31)
20:31+9:25(34)23:26+10:31(33)27:16+11:44(30)28:10+12:02(30)28:36+12:10(30)9:52
2:23+1:30(37)2:55+1:13(27)3:50+1:13(29)0:54+0:20(33)0:26+0:09(31)*52
 
31Maier Raphaela28:463:54+1:40(29)6:54+3:24(30)8:09+3:46(29)8:46+4:00(30)9:32+4:24(32)11:07+4:51(29)13:03+5:32(30)14:46+6:17(31)17:47+7:35(31)
SU Schöckl Orienteering3:54+1:40(29)3:00+1:45(35)1:15+0:31(28)0:37+0:14(34)0:46+0:26(37)1:35+0:28(23)1:56+0:48(33)1:43+0:46(34)3:01+1:18(34)
19:10+8:04(31)22:04+9:09(30)27:26+11:54(32)28:20+12:12(32)28:46+12:20(31)
1:23+0:30(28)2:54+1:12(26)5:22+2:45(35)0:54+0:20(33)0:26+0:09(31)
 
32Wurzel Christian28:493:59+1:45(30)6:54+3:24(30)8:12+3:49(30)8:47+4:01(31)9:30+4:22(30)11:08+4:52(30)13:04+5:33(31)14:50+6:21(32)17:47+7:35(31)
SU Schöckl Orienteering3:59+1:45(30)2:55+1:40(34)1:18+0:34(30)0:35+0:12(30)0:43+0:23(36)1:38+0:31(27)1:56+0:48(33)1:46+0:49(35)2:57+1:14(33)
19:14+8:08(32)22:00+9:05(29)27:24+11:52(31)28:19+12:11(31)28:49+12:23(32)
1:27+0:34(30)2:46+1:04(23)5:24+2:47(36)0:55+0:21(35)0:30+0:13(37)
 
33Winkler Hannah29:283:39+1:25(27)6:57+3:27(33)8:12+3:49(30)8:45+3:59(29)9:13+4:05(29)10:48+4:32(28)12:26+4:55(28)14:03+5:34(29)16:57+6:45(29)
SU Schöckl Orienteering3:39+1:25(27)3:18+2:03(36)1:15+0:31(28)0:33+0:10(28)0:28+0:08(22)1:35+0:28(23)1:38+0:30(26)1:37+0:40(30)2:54+1:11(32)
18:20+7:14(29)24:31+11:36(35)28:18+12:46(34)29:08+13:00(34)29:28+13:02(33)
1:23+0:30(28)6:11+4:29(35)3:47+1:10(27)0:50+0:16(27)0:20+0:04(20)
 
34Proske Herwig29:314:48+2:34(36)7:37+4:07(37)8:39+4:16(34)9:15+4:29(34)9:51+4:43(34)11:38+5:22(33)13:15+5:44(32)14:41+6:12(30)18:23+8:11(34)
OC Fürstenfeld4:48+2:34(36)2:49+1:34(32)1:02+0:18(11)0:36+0:13(32)0:36+0:16(33)1:47+0:40(30)1:37+0:29(24)1:26+0:29(26)3:42+1:59(37)
19:58+8:52(33)23:13+10:18(32)28:15+12:43(33)29:07+12:59(33)29:31+13:05(34)18:02
1:35+0:42(34)3:15+1:33(31)5:02+2:25(34)0:52+0:18(30)0:24+0:08(28)*75
 
35Greiner-Löschnigg Irene30:144:35+2:21(35)6:56+3:26(32)10:04+5:41(37)10:39+5:53(37)11:13+6:05(37)13:07+6:51(37)14:52+7:21(37)16:22+7:53(37)19:14+9:02(36)
SU Schöckl Orienteering4:35+2:21(35)2:21+1:06(26)3:08+2:24(37)0:35+0:12(30)0:34+0:14(31)1:54+0:47(32)1:45+0:37(30)1:30+0:33(27)2:52+1:09(30)
20:57+9:51(35)24:20+11:25(34)28:49+13:17(35)29:47+13:39(35)30:14+13:48(35)
1:43+0:50(35)3:23+1:41(32)4:29+1:52(32)0:58+0:24(36)0:27+0:11(35)
 
36Brischnik Charlotte31:314:52+2:38(37)7:18+3:48(34)8:51+4:28(36)9:33+4:47(36)10:07+4:59(36)12:12+5:56(35)14:08+6:37(35)16:04+7:35(36)19:43+9:31(37)
SU Schöckl Orienteering4:52+2:38(37)2:26+1:11(27)1:33+0:49(33)0:42+0:19(37)0:34+0:14(31)2:05+0:58(34)1:56+0:48(33)1:56+0:59(37)3:39+1:56(36)
21:16+10:10(36)25:44+12:49(37)30:12+14:40(37)31:05+14:57(36)31:31+15:05(36)
1:33+0:40(33)4:28+2:46(34)4:28+1:51(31)0:53+0:19(31)0:26+0:09(31)
 
37Aigmüller Martina31:365:03+2:49(38)7:22+3:52(36)8:34+4:11(33)9:15+4:29(34)9:54+4:46(35)12:11+5:55(34)14:10+6:39(36)15:59+7:30(35)19:11+8:59(35)
SU Schöckl Orienteering5:03+2:49(38)2:19+1:04(25)1:12+0:28(24)0:41+0:18(36)0:39+0:19(35)2:17+1:10(35)1:59+0:51(37)1:49+0:52(36)3:12+1:29(35)
21:16+10:10(36)25:09+12:14(36)30:04+14:32(36)31:07+14:59(37)31:36+15:10(37)
2:05+1:12(36)3:53+2:11(33)4:55+2:18(33)1:03+0:29(37)0:29+0:13(36)
 
 
Adenstedt Ingridhiba4:03+1:49(32)-----9:089:4610:2112:1714:0815:4418:46
Orienteering Klosterneuburg4:03+1:49(32)5:050:380:351:561:511:363:02
20:3623:5928:3529:3930:13
1:503:234:361:040:34+0:17(38)
 
 
 
 
Bahn B (23)2,0 km 30 m11 ep
HelyNévIdõ
1(61)2(59)3(78)4(60)5(62)6(65)7(74)8(72)9(70)
10(40)11(42)Cél
 
1Renner Wilfried16:061:480:00(1)3:28+0:14(3)4:11+0:07(2)4:53+0:03(2)5:46+0:03(2)7:140:00(1)8:290:00(1)9:110:00(1)11:450:00(1)
OLC Graz1:480:00(1)1:40+0:21(5)0:430:00(1)0:420:00(1)0:530:00(1)1:28+0:03(2)1:15+0:02(3)0:42+0:02(2)2:340:00(1)
15:060:00(1)15:470:00(1)16:060:00(1)
3:210:00(1)0:410:00(1)0:190:00(1)
 
2Hlosta Thomas16:521:55+0:07(4)3:140:00(1)4:040:00(1)4:500:00(1)5:430:00(1)7:16+0:02(2)8:290:00(1)9:14+0:03(2)12:00+0:15(2)
Naturfreunde Wien1:55+0:07(4)1:190:00(1)0:50+0:07(3)0:46+0:04(2)0:530:00(1)1:33+0:08(3)1:130:00(1)0:45+0:05(4)2:46+0:12(3)
15:37+0:31(2)16:27+0:40(2)16:52+0:46(2)
3:37+0:16(3)0:50+0:09(5)0:25+0:05(7)
 
3Allwinger Herwig17:501:480:00(1)3:26+0:12(2)4:19+0:15(3)5:21+0:31(3)6:19+0:36(3)8:00+0:46(3)9:13+0:44(3)9:57+0:46(3)12:57+1:12(3)
Leibnitzer AC OLG1:480:00(1)1:38+0:19(4)0:53+0:10(5)1:02+0:20(6)0:58+0:05(4)1:41+0:16(5)1:130:00(1)0:44+0:04(3)3:00+0:26(6)
16:42+1:36(3)17:30+1:43(3)17:50+1:44(3)
3:45+0:24(4)0:48+0:07(3)0:20+0:01(2)
 
4Lerchegger Helmut19:551:56+0:08(6)4:44+1:30(13)5:33+1:29(9)6:32+1:42(7)7:44+2:01(7)9:09+1:55(6)10:54+2:25(6)11:39+2:28(5)14:33+2:48(4)
Leibnitzer AC OLG1:56+0:08(6)2:48+1:29(15)0:49+0:06(2)0:59+0:17(5)1:12+0:19(12)1:250:00(1)1:45+0:32(13)0:45+0:05(4)2:54+0:20(4)
18:41+3:35(5)19:30+3:43(4)19:55+3:49(4)18:57
4:08+0:47(7)0:49+0:08(4)0:25+0:05(6)*81
 
5Kastner-Jirka Boris20:041:55+0:07(4)5:07+1:53(15)6:02+1:58(13)6:49+1:59(10)7:45+2:02(8)9:29+2:15(7)10:49+2:20(5)11:39+2:28(5)14:38+2:53(5)
Naturfreunde Wien1:55+0:07(4)3:12+1:53(17)0:55+0:12(7)0:47+0:05(3)0:56+0:03(3)1:44+0:19(6)1:20+0:07(4)0:50+0:10(8)2:59+0:25(5)
18:38+3:32(4)19:39+3:52(5)20:04+3:58(5)19:39
4:00+0:39(5)1:01+0:20(16)0:25+0:05(5)*42
 
6Grill Michael20:382:08+0:20(7)3:37+0:23(4)4:29+0:25(4)6:03+1:13(5)7:04+1:21(5)8:59+1:45(5)11:02+2:33(7)11:51+2:40(7)15:08+3:23(7)
Naturfreunde Wien2:08+0:20(7)1:29+0:10(2)0:52+0:09(4)1:34+0:52(18)1:01+0:08(6)1:55+0:30(10)2:03+0:50(15)0:49+0:09(6)3:17+0:43(7)
19:13+4:07(6)20:09+4:22(6)20:38+4:32(6)
4:05+0:44(6)0:56+0:15(8)0:29+0:09(15)
 
7Glatz Verena21:042:20+0:32(10)3:53+0:39(5)4:50+0:46(5)5:46+0:56(4)6:48+1:05(4)8:43+1:29(4)10:09+1:40(4)11:15+2:04(4)14:42+2:57(6)
OLC Graz2:20+0:32(10)1:33+0:14(3)0:57+0:14(9)0:56+0:14(4)1:02+0:09(7)1:55+0:30(10)1:26+0:13(5)1:06+0:26(17)3:27+0:53(10)
19:27+4:21(7)20:31+4:44(7)21:04+4:58(7)
4:45+1:24(15)1:04+0:23(18)0:33+0:13(18)
 
8Kradischnig Günter21:492:20+0:32(10)4:23+1:09(7)5:20+1:16(7)6:38+1:48(8)7:46+2:03(9)9:47+2:33(8)11:24+2:55(8)12:22+3:11(8)16:00+4:15(8)
OLC Graz2:20+0:32(10)2:03+0:44(8)0:57+0:14(9)1:18+0:36(13)1:08+0:15(11)2:01+0:36(13)1:37+0:24(8)0:58+0:18(9)3:38+1:04(12)
20:26+5:20(8)21:23+5:36(8)21:49+5:43(8)
4:26+1:05(11)0:57+0:16(9)0:26+0:07(9)
 
9Molloy Joe21:521:52+0:04(3)4:11+0:57(6)5:07+1:03(6)6:26+1:36(6)7:24+1:41(6)10:12+2:58(11)14:01+5:32(15)14:41+5:30(15)17:18+5:33(12)
vereinslos1:52+0:04(3)2:19+1:00(12)0:56+0:13(8)1:19+0:37(14)0:58+0:05(4)2:48+1:23(20)3:49+2:36(22)0:400:00(1)2:37+0:03(2)
20:46+5:40(10)21:31+5:44(9)21:52+5:46(9)
3:28+0:07(2)0:45+0:04(2)0:21+0:01(3)
 
10Bruckner Martin22:142:22+0:34(14)4:26+1:12(8)5:45+1:41(11)6:56+2:06(12)8:08+2:25(11)9:52+2:38(9)11:43+3:14(10)12:43+3:32(10)16:05+4:20(9)
OC Fürstenfeld2:22+0:34(14)2:04+0:45(9)1:19+0:36(19)1:11+0:29(10)1:12+0:19(12)1:44+0:19(6)1:51+0:38(14)1:00+0:20(11)3:22+0:48(9)
20:41+5:35(9)21:39+5:52(10)22:14+6:08(10)
4:36+1:15(13)0:58+0:17(10)0:35+0:15(20)
 
11Glatz Sylvia23:052:21+0:33(13)5:21+2:07(17)6:53+2:49(20)8:33+3:43(18)9:37+3:54(17)11:22+4:08(16)13:04+4:35(14)13:53+4:42(14)17:20+5:35(13)
OLC Graz2:21+0:33(13)3:00+1:41(16)1:32+0:49(20)1:40+0:58(19)1:04+0:11(9)1:45+0:20(8)1:42+0:29(11)0:49+0:09(6)3:27+0:53(10)
21:45+6:39(12)22:37+6:50(11)23:05+6:59(11)
4:25+1:04(10)0:52+0:11(6)0:28+0:09(14)
 
12Allwinger Judit23:192:43+0:55(21)4:33+1:19(10)5:37+1:33(10)6:53+2:03(11)8:00+2:17(10)9:57+2:43(10)11:35+3:06(9)12:35+3:24(9)16:25+4:40(10)
Leibnitzer AC OLG2:43+0:55(21)1:50+0:31(6)1:04+0:21(14)1:16+0:34(11)1:07+0:14(10)1:57+0:32(12)1:38+0:25(9)1:00+0:20(11)3:50+1:16(15)
21:37+6:31(11)22:44+6:57(12)23:19+7:13(12)
5:12+1:51(18)1:07+0:26(19)0:35+0:15(20)
 
13Tezarek Helga23:382:40+0:52(20)4:37+1:23(12)6:19+2:15(14)7:25+2:35(14)8:43+3:00(13)10:53+3:39(13)12:34+4:05(11)13:32+4:21(11)17:17+5:32(11)
Orienteering Klosterneuburg2:40+0:52(20)1:57+0:38(7)1:42+0:59(22)1:06+0:24(8)1:18+0:25(17)2:10+0:45(16)1:41+0:28(10)0:58+0:18(9)3:45+1:11(14)
22:02+6:56(13)23:05+7:18(13)23:38+7:32(13)
4:45+1:24(15)1:03+0:22(17)0:33+0:13(17)
 
14Glatz Ewald23:592:28+0:40(18)5:40+2:26(19)6:47+2:43(18)7:52+3:02(15)9:05+3:22(15)11:09+3:55(14)12:40+4:11(12)13:42+4:31(12)18:20+6:35(15)
OLC Graz2:28+0:40(18)3:12+1:53(17)1:07+0:24(16)1:05+0:23(7)1:13+0:20(14)2:04+0:39(14)1:31+0:18(6)1:02+0:22(16)4:38+2:04(20)
22:32+7:26(14)23:31+7:44(14)23:59+7:53(14)
4:12+0:51(8)0:59+0:18(13)0:28+0:08(13)
 
15Allwinger Tünde24:412:20+0:32(10)4:54+1:40(14)5:59+1:55(12)7:06+2:16(13)8:23+2:40(12)11:13+3:59(15)12:49+4:20(13)13:49+4:38(13)17:43+5:58(14)
Leibnitzer AC OLG2:20+0:32(10)2:34+1:15(14)1:05+0:22(15)1:07+0:25(9)1:17+0:24(15)2:50+1:25(21)1:36+0:23(7)1:00+0:20(11)3:54+1:20(16)
23:01+7:55(15)24:10+8:23(15)24:41+8:35(15)
5:18+1:57(20)1:09+0:28(20)0:31+0:12(16)
 
16Pregartner Georg25:142:09+0:21(8)5:33+2:19(18)6:34+2:30(16)8:54+4:04(19)10:11+4:28(18)12:53+5:39(20)15:01+6:32(19)16:01+6:50(19)19:21+7:36(16)
SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn2:09+0:21(8)3:24+2:05(19)1:01+0:18(12)2:20+1:38(21)1:17+0:24(15)2:42+1:17(19)2:08+0:55(17)1:00+0:20(11)3:20+0:46(8)
23:42+8:36(16)24:41+8:54(16)25:14+9:08(16)
4:21+1:00(9)0:59+0:18(13)0:33+0:13(19)
 
17Berr Hans Jörg26:152:16+0:28(9)5:43+2:29(20)6:45+2:41(17)9:28+4:38(21)10:30+4:47(20)12:24+5:10(18)14:41+6:12(18)15:59+6:48(18)20:10+8:25(17)
Leibnitzer AC OLG2:16+0:28(9)3:27+2:08(20)1:02+0:19(13)2:43+2:01(22)1:02+0:09(7)1:54+0:29(9)2:17+1:04(18)1:18+0:38(19)4:11+1:37(18)
24:53+9:47(17)25:48+10:01(17)26:15+10:09(17)13:32
4:43+1:22(14)0:55+0:14(7)0:27+0:07(11)*76
 
18Egarter Michaela27:142:44+0:56(22)5:08+1:54(16)6:22+2:18(15)8:10+3:20(16)9:35+3:52(16)11:53+4:39(17)14:38+6:09(17)15:50+6:39(16)20:11+8:26(18)
OC Fürstenfeld2:44+0:56(22)2:24+1:05(13)1:14+0:31(17)1:48+1:06(20)1:25+0:32(19)2:18+0:53(17)2:45+1:32(21)1:12+0:32(18)4:21+1:47(19)
25:26+10:20(18)26:37+10:50(18)27:14+11:08(18)
5:15+1:54(19)1:11+0:30(21)0:37+0:17(22)
 
19Nesitka Doris27:372:38+0:50(19)6:21+3:07(21)7:54+3:50(22)9:10+4:20(20)11:02+5:19(21)13:31+6:17(21)16:15+7:46(20)17:15+8:04(20)21:13+9:28(19)
SU Schöckl Orienteering2:38+0:50(19)3:43+2:24(21)1:33+0:50(21)1:16+0:34(11)1:52+0:59(20)2:29+1:04(18)2:44+1:31(20)1:00+0:20(11)3:58+1:24(17)
26:12+11:06(19)27:10+11:23(19)27:37+11:31(19)
4:59+1:38(17)0:58+0:17(10)0:27+0:07(11)
 
20Nyssen Manon28:092:27+0:39(17)4:33+1:19(10)6:50+2:46(19)8:23+3:33(17)10:21+4:38(19)12:25+5:11(19)14:28+5:59(16)15:52+6:41(17)22:16+10:31(20)
SU Schöckl Orienteering2:27+0:39(17)2:06+0:47(10)2:17+1:34(23)1:33+0:51(17)1:58+1:05(21)2:04+0:39(14)2:03+0:50(15)1:24+0:44(21)6:24+3:50(22)
26:48+11:42(20)27:46+11:59(20)28:09+12:03(20)
4:32+1:11(12)0:58+0:17(10)0:23+0:03(4)
 
21Maget Brigitte31:302:24+0:36(16)6:29+3:15(22)7:22+3:18(21)10:55+6:05(22)12:19+6:36(22)15:18+8:04(22)17:01+8:32(21)20:39+11:28(21)24:18+12:33(21)
SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn2:24+0:36(16)4:05+2:46(22)0:53+0:10(5)3:33+2:51(23)1:24+0:31(18)2:59+1:34(22)1:43+0:30(12)3:38+2:58(22)3:39+1:05(13)
30:05+14:59(21)31:04+15:17(21)31:30+15:24(21)
5:47+2:26(21)0:59+0:18(13)0:26+0:07(10)
 
22Offner Willibald35:144:22+2:34(23)9:50+6:36(23)11:07+7:03(23)12:26+7:36(23)14:56+9:13(23)18:20+11:06(23)20:45+12:16(22)22:04+12:53(22)26:57+15:12(22)
HSV Graz4:22+2:34(23)5:28+4:09(23)1:17+0:34(18)1:19+0:37(14)2:30+1:37(23)3:24+1:59(23)2:25+1:12(19)1:19+0:39(20)4:53+2:19(21)
33:16+18:10(22)34:34+18:47(22)35:14+19:08(22)
6:19+2:58(22)1:18+0:37(22)0:40+0:20(23)
 
 
Glatz Lisahiba2:22+0:34(14)4:29+1:15(9)5:28+1:24(8)6:47+1:57(9)8:54+3:11(14)10:32+3:18(12)-----14:2318:44
OLC Graz2:22+0:34(14)2:07+0:48(11)0:59+0:16(11)1:19+0:37(14)2:07+1:14(22)1:38+0:13(4)3:514:21
23:2724:2124:47
4:430:540:26+0:06(8)
 
 
 
 
Bahn C (5)1,9 km 20 m9 ep
HelyNévIdõ
1(60)2(62)3(65)4(74)5(72)6(71)7(70)8(40)9(42)
Cél
 
1Czech Verena19:553:360:00(1)5:120:00(1)7:060:00(1)8:550:00(1)9:520:00(1)11:400:00(1)13:410:00(1)18:210:00(1)19:250:00(1)
Orienteering Klosterneuburg3:360:00(1)1:36+0:24(2)1:540:00(1)1:490:00(1)0:57+0:03(2)1:48+0:04(2)2:010:00(1)4:40+0:12(2)1:04+0:02(3)
19:550:00(1)
0:30+0:03(3)
 
2Zapf Manfred23:534:59+1:23(3)6:55+1:43(3)9:11+2:05(2)11:27+2:32(2)12:31+2:39(2)14:15+2:35(2)17:56+4:15(2)22:24+4:03(2)23:26+4:01(2)
OC Fürstenfeld4:59+1:23(3)1:56+0:44(5)2:16+0:22(2)2:16+0:27(2)1:04+0:10(4)1:440:00(1)3:41+1:40(5)4:280:00(1)1:020:00(1)
23:53+3:58(2)
0:270:00(1)
 
3Legerer Anita26:126:46+3:10(5)7:58+2:46(5)11:05+3:59(5)14:10+5:15(5)15:09+5:17(4)17:12+5:32(4)19:53+6:12(4)24:39+6:18(4)25:42+6:17(3)
vereinslos6:46+3:10(5)1:120:00(1)3:07+1:13(4)3:05+1:16(4)0:59+0:05(3)2:03+0:19(4)2:41+0:40(2)4:46+0:18(3)1:03+0:01(2)
26:12+6:17(3)
0:30+0:03(2)
 
4Zapf Christa26:275:35+1:59(4)7:30+2:18(4)9:49+2:43(3)12:32+3:37(3)13:26+3:34(3)15:18+3:38(3)18:41+5:00(3)24:27+6:06(3)25:49+6:24(4)
OC Fürstenfeld5:35+1:59(4)1:55+0:43(4)2:19+0:25(3)2:43+0:54(3)0:540:00(1)1:52+0:08(3)3:23+1:22(4)5:46+1:18(4)1:22+0:20(4)
26:27+6:32(4)
0:38+0:11(4)
 
5Éva Csányi31:244:30+0:54(2)6:14+1:02(2)10:29+3:23(4)13:40+4:45(4)15:16+5:24(5)18:09+6:29(5)21:18+7:37(5)28:53+10:32(5)30:33+11:08(5)
vereinslos4:30+0:54(2)1:44+0:32(3)4:15+2:21(5)3:11+1:22(5)1:36+0:42(5)2:53+1:09(5)3:09+1:08(3)7:35+3:07(5)1:40+0:38(5)
31:24+11:29(5)
0:51+0:24(5)
 
 
 
 
Bahn D (6)1,8 km 10 m9 ep
HelyNévIdõ
1(61)2(57)3(56)4(58)5(59)6(78)7(62)8(40)9(42)
Cél
 
1Woltsche Nora16:122:200:00(1)5:340:00(1)6:450:00(1)7:490:00(1)8:520:00(1)10:110:00(1)11:230:00(1)14:500:00(1)15:470:00(1)
OLC Graz2:200:00(1)3:14+0:30(3)1:11+0:11(2)1:040:00(1)1:030:00(1)1:19+0:10(2)1:120:00(1)3:270:00(1)0:57+0:01(2)
16:120:00(1)
0:250:00(1)
 
2Renner Axel21:002:48+0:28(2)7:05+1:31(3)8:05+1:20(3)10:25+2:36(4)11:29+2:37(3)12:38+2:27(3)14:29+3:06(3)19:38+4:48(3)20:34+4:47(3)
OLC Graz2:48+0:28(2)4:17+1:33(4)1:000:00(1)2:20+1:16(4)1:04+0:01(2)1:090:00(1)1:51+0:39(4)5:09+1:42(4)0:560:00(1)
21:00+4:48(2)
0:26+0:00(2)
 
3Legerer Helga21:053:46+1:26(3)6:32+0:58(2)7:54+1:09(2)9:28+1:39(2)10:51+1:59(2)12:21+2:10(2)14:04+2:41(2)19:04+4:14(2)20:25+4:38(2)
vereinslos3:46+1:26(3)2:46+0:02(2)1:22+0:22(3)1:34+0:30(2)1:23+0:20(3)1:30+0:21(3)1:43+0:31(3)5:00+1:33(2)1:21+0:25(4)
21:05+4:53(3)
0:40+0:14(3)
 
4Legerer Gerhard21:554:28+2:08(4)7:12+1:38(4)8:37+1:52(4)10:12+2:23(3)11:35+2:43(4)13:07+2:56(4)14:48+3:25(4)19:49+4:59(4)21:05+5:18(4)
vereinslos4:28+2:08(4)2:440:00(1)1:25+0:25(5)1:35+0:31(3)1:23+0:20(3)1:32+0:23(4)1:41+0:29(2)5:01+1:34(3)1:16+0:20(3)
21:55+5:43(4)
0:50+0:24(4)
 
 
Hoch Gerfriedhiba4:34+2:14(5)12:33+6:59(5)13:55+7:10(5)23:24+15:35(5)25:29+16:37(5)27:33+17:22(5)-----40:0641:56
Naturfreunde Steiermark4:34+2:14(5)7:59+5:15(5)1:22+0:22(3)9:29+8:25(5)2:05+1:02(5)2:04+0:55(5)12:331:50
42:46
0:50+0:24(4)
 
Pilger Albertnfb6:07+3:47(6)----------------------------------------
OLC Graz6:07+3:47(6)
0.00